REKLAMA
REKLAMA

Koronawirus w gminie Komańcza!

GMINA KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Gmina Komańcza, za pośrednictwem profilu w mediach społecznościowych, informuje mieszkańców o pierwszym przypadku koronawirusa na terenie gminy. – Z uzyskanych informacji wynika, że jest to osoba dorosła, w sile wieku. Osoba z potwierdzonym zakażaniem wróciła bezpośrednio z zagranicy – czytamy.

Pierwszy przypadek koronawirusa w gminie Komańcza.

Informujemy, że na terenie gminy Komańcza potwierdzono pierwszy przypadek zachorowania na COVID-19 – chorobę wywoływaną przez koronawirusa SARS-CoV-2. Z uzyskanych informacji wynika, że jest to osoba dorosła, w sile wieku. Osoba z potwierdzonym zakażaniem wróciła bezpośrednio z zagranicy – czytamy w komunikacie. Apelujemy o uszanowanie prywatności pacjenta i jego rodziny. Prosimy również o zachowanie spokoju – czytamy w komunikacie.

Nasi dziennikarze weryfikują czy chodzi o osobę, o której służby wojewody informowały wczoraj, czy mowa jest o nowym potwierdzonym zakażeniu.

Faktem jest, że po godzinie 14:00, rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego, Małgorzata Waksmundzka-Szarek, informowała o nowych zakażeniach na Podkarpaciu i nie było wśród nich kolejnego przypadku z powiatu sanockiego.

AKTUALIZACJA 16:15:

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, chodzi o wczorajszy przypadek drugiego potwierdzonego zakażenia w powiecie sanockim.

Pisaliśmy o tym TUTAJ: 2 przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie sanockim.

 

źródło: Gmina Komańcza 

01-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)