REKLAMA
REKLAMA

Krystian z Sanoka ma złamany kręgosłup. Możemy pomóc! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. 30-letni Krystian, mieszkaniec Sanoka 7 lat temu podczas pracy spadł z dachu, w wyniku czego złamał kręgosłup i doznał paraliżu dolnych kończyn. Porusza się na wózku. Dziś jego największym marzeniem jest specjalnie dostosowany samochód, który pomógłby w życiu codziennym, ale również przyczyniłby się do realizacji wielu marzeń. Ruszyła zbiórka pieniędzy na ten cel. Środki pomogą również w leczeniu i doposażeniu wózka inwalidzkiego.

LINK DO ZBIÓRKI – KLIKNIJ

Na spełnienie marzeń

Krystian to 30-letni chłopak, 7 lat temu podczas pracy spadł z dachu w wyniku czego złamał kręgosłup i doznał paraliżu dolnych kończyn. Życie na wózku nie sprawiało mu zbyt wielu problemów, był bardzo aktywny, zaopiekował się nawet dużym psem który ma już 4 lata. Problemem u Krystiana nie jest życie na wózku tylko wszystkie powikłania które przez to powstają i nie dają normalnie funkcjonować. Takie jak osteoporoza, bóle czy odleżyna która powstała na wskutek długiego siedzenia w pracy – którą leczy już od trzech lat rzadko wychodząc z domu by jej nie uszkadzać.

Rodzina chciałaby pomóc ale na niektóre rzeczy nas nie stać. Krystianowi bardzo potrzebny jest przystosowany samochód, który pozwoli mu na samodzielność w załatwieniu większości spraw czy spakowaniu wózka, pieska i wyjechanie gdziekolwiek będzie chciał, pojechać do znajomych/rodziny i nigdy nie czekać w nieskończoność aż ktoś go odwiedzi. Mało tego, Krystian przed wypadkiem uwielbiał jeździć i było by to dla niego spełnienie jednego z marzeń. Wydaje nam się, że dzięki samochodowi spełni kilka kolejnych pragnień.

LINK DO ZBIÓRKI – KLIKNIJ

Ponieważ pierwszy raz mamy styczność z taką zbiórką i nie wiemy ile będziemy w stanie zebrać, pieniądze chcielibyśmy również przeznaczyć na wyposażenie wózka ułatwiające poruszanie się oraz leczenie odleżyny u lepszych lekarzy w Polsce, by Krystian pozbył się tej „kuli u nogi” i mógł znowu aktywnie żyć.

Jeżeli chcesz pomóc inaczej niż pieniężnie z problemami opisanymi tutaj napisz wiadomość. W imieniu Krystiana prosimy o pomoc, nawet najmniejszy gest ma ogromne znaczenie, chcemy aby na jego twarzy pojawił się dawno wyczekiwany uśmiech.

tekst i foto: zbiórka na platformie pomagam.pl

26-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook