REKLAMA
REKLAMA

LESKO: Piwo na skwerze. W kieszeni narkotyki, w domu amunicja

LESKO / PODKARPACIE. 44-latek zlekceważył obowiązujące przepisy dotyczące przemieszczania się i w centrum Leska, na skwerze pił piwo. Mężczyzna odpowie również za posiadanie narkotyków i nielegalnej amunicji. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

W sobotę po godz. 14, policjanci patrolujący teren miasta zauważyli na miejskim skwerze mężczyznę pijącego piwo i rzucającego niedopałek papierosa na chodnik. 44-latek za zaśmiecanie został ukarany mandatem. Kiedy policjanci poinformowali go, że zostanie ukarany również za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym i za niestosowanie się nowych przepisów zaczął podawać nieprawdziwe dane osobowe.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Podczas przeszukania policjanci w jego kieszeni oraz skarpetce znaleźli woreczki z suszem roślinnym. Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. W jego pokoju znaleźli dwie sztuki ostrej amunicji, na której posiadanie nie miał pozwolenia.

O dalszym losie 44-latka zadecyduje teraz sąd.

foto: archiwum redakcji

KPP Lesko

15-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)