REKLAMA
REKLAMA

LKS Pisarowce pokonuje PSG (ZDJĘCIA)

PISAROWCE / PODKARPACIE. Ciekawy mecz, obfitujący w dobre sytuacje pod obiema bramkami obejrzeli kibice zgromadzeni na stadionie w Pisarowcach, gdzie miejscowy LKS, w ramach 5. kolejki klasy B podejmował Pogórze Srogów Górny. Ostatecznie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 2:0 po bramkach Grzegorza Pastuszaka i Rafała Kobylaka.

LKS Pisarowce – SKS Pogórze Srogów Górny 2:0 (1:0)

1:0 Grzegorz Pastuszak – 19′
2:0 Rafał Kobylak – 61′

LKS: Pietryka – Dąbrowski (46′ Florian), Blok (89′ Ekiert), Zgłobicki, Kobylak, Paszkowski, Florek, Posadzki, Żańczak, Szul (39′ Szychowski), Pastuszak (44′ Kostelniuk).

PSG: Szymański – Fedak, Stańczak, Szatkowski (46′ Kafara), Michura, Popowicz, Gołda, Przystasz (46′ Płoucha), Sobolak, Jaklik, Miklicz.

LKS Pisarowce to obecnie lider tabeli klasy B. W 5 dotychczas rozegranych spotkaniach, LKS potknął się tylko raz dzieląc się punktami z LKS Głębokie. W pozostałych starciach piłkarze z Pisarowiec sięgali po komplet punktów. Na 6. pozycji sklasyfikowane jest popularne w regionie PSG. Bilans tego zespołu to 7 oczek po dwóch zwycięstwach, remisie i dwóch porażkach.

W kolejnym meczu LKS zagra na wyjeździe z Florianem Rymanów-Zdrój (10. miejsce), natomiast Pogórze zagra przed własną publicznością z sąsiadem w tabeli Orionem Pielnia (5. pozycja).

TE ZDJĘCIA TYLKO U NAS!

foto: Tomasz Sowa

16-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)