REKLAMA
REKLAMA

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. W czwartek 9 lipca Sanok odwiedzi Marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek. Spotka się z mieszkańcami Sanoka, krótko przed wyborami prezydenckimi, które zaplanowano na 12 lipca. Wydarzenie zaplanowano na godzinę 14:00 na Rynku.

W ostatnich dniach kampanii, do bastionu PiSu, czyli na Podkarpacie wybiera się kilku czołowych polityków Zjednoczonej Prawicy, między innymi właśnie Elżbieta Witek czy Patryk Jaki. Sam Andrzej Duda, ubiegający się o reelekcję Prezydent RP, pojawi się w piątek w Jasienicy Rosielnej. Pisaliśmy o tym tutaj: PIĄTEK: Prezydent Andrzej Duda w Jasienicy Rosielnej.

Przypomnijmy, że w niedzielę 12 lipca Polacy wybiorą Prezydenta RP na kadencję 2020-2025.

W I turze zwyciężył Andrzej Duda wspierany przez PiS i cały obóz Zjednoczonej Prawicy. Uzyskał 43,5% głosów. Drugie miejsce zajął kandydat Koalicji Obywatelskiej, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Jego rezultat to 30,46%.

Sondaże przed II turą dają kandydatom mniej więcej równe szanse. Wydaje się, że o wyniku zdecydują osoby, które w ostatnich sondażach deklarują, że jeszcze nie wiedzą na kogo oddadzą swój głos.

Głosowanie potrwa od 7:00 do 21:00.

źródło: materiały nadesłane

08-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)