REKLAMA
REKLAMA

Medale karateków z Niebieszczan podczas prestiżowych zawodów (ZDJĘCIA)

NIEBIESZCZANY / PODKARPACIE. 1 lutego 2020 r. w Rzeszowie odbyła się X edycja Turnieju Carpathia Karate Cup. Na zawody te zjechało ponad 800 karateków z Polski, Ukrainy, Węgier, Litwy, Szwecji, Pakistanu, Bułgarii, Białorusi. Dawid Koczera w swoim debiucie w kategorii seniorskiej i wyższej wagowo do -75kg, narzuconej przez organizatora, wywalczył srebro! Dawid reprezentuje barwy UKS Karate Kyokushin Kumie Niebieszczany.

Inny reprezentant klubu z Niebieszczan Marcin Abram stanął po raz pierwszy na macie, występując w kategorii Masters +35 do -75kg, zajął 3 miejsce!

Swój debiut zaliczyły również dziewczyny z sekcji, która prowadzona jest w Nowotańcu: Kinga Małek Kat U12 do 35kg, Natalia Kabala kat U12 do 35kg i Hania Bednaryczk kat U12 open.

Kolejny start maja za sobą Kamil Sitarz kat U12 do 40kg, Miłosz Szczepański U14 do 55kg i Krzysztof Kot kat Masters +40 -85kg.

– Całe wydarzenie dla nas wszystkich było cennym doświadczeniem, które cały czas zbieramy jako niedawno powstały klub. Jesteśmy zadowoleni z występów wszystkich zawodników. Ta rywalizacja to początek naszych przygotowań do kolejnych startów w tym sezonie – powiedziała Anna Czaban z UKS Karate Kyokushin Kumie Niebieszczany.

źródło: materiały nadesłane

05-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)