REKLAMA
REKLAMA

Nowe osuwisko. Zagrożony przejazd z Sanoka do Leska? (FOTO)

ZAŁUŻ / PODKARPACIE. Niedzielne ulewy sprawiły, że powstało nowe osuwisko w okolicach mostu na drodze powiatowej w Załużu (powiat sanocki). Zagrożony jest przejazd, przez jeden z głównych traktów prowadzących w Bieszczady.

Na razie droga jest przejezdna, ale piesi oraz kierowcy muszą uważać. 

Obiekt już wczoraj (7 bm.) obejrzeli m.in. starosta sanocki Stanisław Chęć, przewodniczący Rady Powiatu Sanockiego Robert Pieszczoch oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku, brygadier Grzegorz Oleniacz.

 

– Niedzielne deszcze w powiecie sanockim wyrządziły w infrastrukturze drogowo-mostowej wiele szkód. Do zniszczeń doszło m.in. w Załużu, Wujskiem, Lisznej, Dębnej i Mrzygłodzie, gdzie zostały uszkodzone i podmyte drogi, przepusty pod koroną dróg, zamulone i zniszczone pobocza i rowy. Raport o zniszczeniach jest już przygotowany, natomiast jutro pracę rozpocznie komisja do szacowania strat. Obawiamy się jednak, że szkód będzie więcej, ponieważ prognozy pogodowe na najbliższy tydzień nie są optymistyczne – przekazuje Stanisław Chęć, starosta sanocki. 

red.

08-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)