REKLAMA
REKLAMA

Ostatni weekend wakacji w górach (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W sobotę około godz. 13.00 Ratownicy ze Stacji Ratunkowej w Ustrzykach Górnych zostali zadysponowani do drwala, który podczas ścinania drzewa został uderzony w głowę przez spadającą gałąź.

Ponieważ do wypadku został zadysponowany również śmigłowiec Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz karetka ZRM, działania ratowników skupiły się głównie na transporcie poszkodowanego z trudno dostępnego miejsca do miejsca gdzie wylądował helikopter.

Tego samego dnia około godz. 17.00 Ratownicy zostali wezwani do turystki, która w okolicy punktu kasowego BdPN w Brzegach Górnych została ukąszona w rękę przez żmiję. Jad spowodował silną reakcję alergiczną, dlatego poszkodowana została zabrana przez załogę karetki do szpitala.

Z kolei w niedzielę 30.08. około godz. 10.00 Ratownicy zostali zadysponowani w rejon niebieskiego szlaku prowadzącego z Wołosatego w kierunku Tarnicy, do kobiety, która skarżyła się na silne bóle brzucha. Objawy, na które się uskarżała wskazywały na podejrzenie zawału, dlatego też kolejny raz poproszono o pomoc załogę Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Poszkodowana została zabrana do szpitala.

źródło: GOPR Bieszczady

01-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)