REKLAMA
REKLAMA

PIŁKA NOŻNA. Reprezentant Polski Bartosz Bereszyński zakażony koronawirusem!

PIŁKA NOŻNA. Bartosz Bereszyński zaraził się koronawirusem. Piłkarz Sampdorii Genua poinformował o tym w sobotni wieczór na Instagramie. To pierwsze zakażenie COVID-19 wśród reprezentantów Polski w piłce nożnej.

Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu – napisał na Instagramie Bartosz Bereszyński.

Bartosz Bereszyński to pierwszy obecny reprezentant Polski w piłce nożnej zarażony COVID-19.

Klub Bereszyńskiego – Sampdoria Genua, poinformował, że obecnie u siedmiu piłkarzy zespołu zdiagnozowano pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Do informacji o zarażeniu polskiego piłkarza odniósł się na Twitterze prezes PZPN Zbigniew Boniek: – A ja nie jestem w szoku, to prawie normalne przy takim rozwoju wirusa. Bartek czuje się dobrze (sprawdzone). Nastawmy się na to, że wielu z nas będzie miało wirusa i 90-95% tego wcale nie odczuje.

 

Wsparcie dla piłkarza wyraził m.in. trener reprezentacji U 21 Czesław Michniewicz, a także klub Legia Warszawa, w którym Bereszyński grał w latach 2013-2017. Pod wpisem na Instagramie popularnego „Beresia” wspierają koledzy z reprezentacji, m.in.: Piotr Zieliński, Krzysztof Piątek, Jan Bednarek, czy Jacek Górski.

 

Źródło: @b_bereszynski / Instagram, Twitter, samdoria.it

15-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)