REKLAMA
REKLAMA

Piłkarska karuzela się kręci. Sprawdź terminy meczów

Piłkarska karuzela nabiera tempa. Gramy na każdym szczeblu. Zobaczcie rozkład meczów drużyn z naszego powiatu.

IV liga podkarpacka – kolejka 12:

12 września 2020 (sobota)

Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Małopolski godz. 16:00
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała godz. 16:00
Sokół Nisko – Czarni 1910 Jasło godz. 16:00
Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola godz. 16:00
Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna godz. 16:30
Korona Rzeszów – Igloopol Dębica godz. 16:30
Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Mielec godz. 17:00
Ekoball Sanok – JKS Jarosław godz. 19:45

13 września 2020 (niedziela)

Start Pruchnik – Karpaty Krosno godz. 15:00
Resovia II – Błękitni Ropczyce godz. 16:30
Legion Pilzno – Polonia Przemyśl godz. 16:30

Klasa 0 / Krosno – kolejka 8:

12 września 2020 (sobota)

Orzeł Faliszówka – Przełęcz Dukla godz. 16:00

13 września 2020 (niedziela)

Przełom Besko – Nafta Jedlicze godz. 14:00
Brzozovia Brzozów – LKS Czeluśnica godz. 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Ostoja Kołaczyce godz. 15:00
Grabowianka Grabówka – LKS Skołyszyn godz. 15:00
Start Rymanów – Beskid Posada Górna godz. 15:00
Cosmos Nowotaniec – Szarotka Uherce godz. 15:00
Wisłok Sieniawa – Zamczysko Odrzykoń godz. 16:00
Markiewicza Krosno – Iskra Przysietnica godz. 16:30
Tempo Nienaszów – Kotwica Korczyna godz. 16:30

Klasa A / Krosno 1 – kolejka 6:

12 września 2020 (sobota)

Górnik Strachocina – Sanovia Lesko godz. 16:30
Zgoda Zarszyn – Victoria Pakoszówka godz. 16:30

13 września 2020 (niedziela)

Orzeł Bażanówka – LKS Długie godz. 16:30
Bukowianka Bukowsko – Szarotka Nowosielce godz. 11:00
Nelson Polańczyk – Remix Niebieszczany godz. 15:30
Wiki Sanok – Bieszczady Jankowce godz. 16:00
Orzeł Bażanówka – LKS Długie godz. 16:30

Osława Zagórz – LKS Płowce/Stróże Małe 2:3
Pauza: Lotniarz Bezmiechowa

Klasa B / Krosno 1 – kolejka 5:

13 września 2020 (niedziela)

Otryt Lutowiska – Pionier Średnia Wieś godz. 11:00
Lotnik Ustjanowa – LKS Czaszyn godz. 13:00
Gabry Łukowe – Juventus Poraż godz.  15:00

Pauza: LKS Olszanica, Zalew Myczkowce

Klasa B / Krosno 2 – kolejka 5:

12 września 2020 (sobota)

Florian Rymanów Zdrój – Orkan Markowce godz. 17:00

13 września 2020 (niedziela)

LKS Pisarowce – Pogórze Srogów Górny godz. 11:30
Orion Pielnia – Iskra Wróblik Szlachecki godz. 13:00
LKS Milcza – ULKS Czerteż godz. 13:00
LKS Odrzechowa – LKS Głębokie godz. 13:00

12-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Kajtek Cielepak2020-09-12 17:20:47
0 0
A bedzie live z meczu
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)