REKLAMA
REKLAMA

Piłkarski weekend. Zachęcamy do kibicowania! (TERMINARZ)

PIŁKA NOŻNA / PODKARPACIE. Przed nami kolejny piłkarski weekend. Prezentujemy terminarz meczów, w ligach i klasach, w których występują drużyny powiatu sanockiego. Zarówno Geo-Eko Ekoball Stal Sanok, jak i Wiki Sanok, w tej kolejce rozgrywają mecze na wyjeździe.

IV liga podkarpacka / 13. kolejka

19 września 2020 (sobota):

Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk godz. 11:00
Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa godz. 11:00
JKS Jarosław – Korona Rzeszów godz. 13:00
Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy godz. 14:00
Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno godz. 16:00
Izolator Boguchwała – Sokół Nisko godz. 16:00
Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski godz. 16:00
Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik godz. 17:00

20 września 2020 (niedziela):

Stal II Stalowa Wola – Resovia II godz. 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok godz. 16:00
Stal II Mielec – Partyzant Targowiska godz. 16:00


Klasa 0 Krosno / 9. kolejka:

19 września 2020 (sobota):

Nafta Jedlicze – Start Rymanów godz. 11:00
LKS Czeluśnica – Bieszczady Ustrzyki Dolne godz. 16:00
Beskid Posada Górna – Wisłok Sieniawa godz. 16:30

20 września 2020 (niedziela):

Zamczysko Odrzykoń – Markiewicza Krosno godz. 11:00
Kotwica Korczyna – Orzeł Faliszówka godz. 15:00
LKS Skołyszyn – Cosmos Nowotaniec godz. 15:00
Ostoja Kołaczyce – Grabowianka Grabówka godz. 16:00
Przełęcz Dukla – Brzozovia Brzozów godz. 16:00
Iskra Przysietnica – Tempo Nienaszów godz. 16:30
Szarotka Uherce – Przełom Besko godz. 16:30


Klasa A Krosno 1 / 7. kolejka:

20 września 2020 (niedziela):

Sanovia Lesko – LKS Zarszyn godz. 11:00
Bieszczady Jankowce – Orzeł Bażanówka godz. 13:00
Victoria Pakoszówka – Bukowianka Bukowsko godz. 14:00
LKS Długie – Górnik Strachocina godz. 14:00
Szarotka Nowosielce – Osława Zagórz godz. 15:00
Remix Niebieszczany – Wiki Sanok godz. 15:00
Lotniarz Bezmiechowa – Nelson Polańczyk godz. 15:30
pauza: LKS Płowce/Stróże Małe


Klasa B Krosno 1 / 6. kolejka:

20 września 2020 (niedziela):

LKS Czaszyn – LKS Olszanica godz. 13:00
Pionier Średnia Wieś – Lotnik Ustjanowa godz. 13:00
Juventus Poraż – Otryt Lutowiska godz. 13:00
Zalew Myczkowce – Gabry Łukowe godz. 16:30


Klasa B Krosno 2 / 6. kolejka:

20 września 2020 (niedziela):

Florian Rymanów Zdrój – LKS Pisarowce godz. 11:00
Orkan Markowce – LKS Głębokie godz. 13:00
ULKS Czerteż – LKS Odrzechowa godz. 14:00
Iskra Wróblik Szlachecki – LKS Milcza godz. 15:00
Pogórze Srogów Górny – Orion Pielnia godz. 15:00

foto: Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

18-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)