REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: O mało nie potrącił dwóch kobiet i dziecka!

PODKARPACIE. 45-latek, kierujący toyotą miał ponad 2 promile i o mało nie wjechał w dwie kobiety i dziecko. Mężczyzna, cofając na parkingu, najechał na wózek transportowy, z którego korzystały kobiety, po czym próbował odjechać. Został ujęty przez jedną z nich i pracownika firmy, a następnie przekazany funkcjonariuszom. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i wysoka grzywna.

Wczoraj (28 bm.) o godz. 14, policjanci interweniowali na parkingu jednego ze sklepów w Jarosławiu. Ze zgłoszenia wynikło, że kierujący pojazdem omal nie doprowadził do potrącenia dwóch kobiet i dziecka. Na miejscu policjanci zastali kierującego toyotą, pasażerkę tego pojazdu, pracownika firmy oraz zgłaszające.

Mundurowi ustalili, że kierujący toyotą, 45-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, cofając na parkingu, jechał prosto na dwie kobiety z dzieckiem. One w ostatniej chwili odskoczyły, pociągając za sobą dziecko. Kierujący najechał na wózek transportowy, z którego korzystały, po czym próbował odjechać z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został ujęty przez jedną z kobiet i pracownika firmy, następnie przekazany policjantom.

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie na stan trzeźwości wykazało u 45-latka, ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Policjanci zatrzymali mieszkańcowi powiatu jarosławskiego prawo jazdy. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i wysoka grzywna.

Zdjęcie poglądowe

KPP Jarosław

29-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)