REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Wypadek. 43-letnia kierująca pijana! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Mrowli, do którego doszło we wtorek wieczorem. Kierująca samochodem marki Seat Cordoba zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się z Seatem Toledo. W wyniku zderzenia ranny został kierujący drugim z pojazdów. Okazało się, że kierująca cordobą była pijana.

foto (3): Ochotnicza Straż Pożarna – Świlcza / Facebook

Do wypadku doszło we wtorek 15 grudnia br. około godziny 21:00 w Mrowli, w rejonie kościoła. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierująca Seatem Cordoba 43-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku Seatem Toledo.

Po dotarciu na miejsce zastano dwa uszkodzone pojazdy osobowe oraz trzy osoby uczestniczące w zdarzeniu. Wspólnie z przybyłymi zastępami, zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia, odłączyliśmy akumulatory, zakręciliśmy butle instalacji gazowej w jednym z pojazdów, udzieliliśmy pomocy medycznej oraz kierowaliśmy ruchem. Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał jednego uczestnika zdarzenia do szpitala na dalsze badania medyczne. Nasze działania oraz zastępów z JRG zostały zakończone i wróciliśmy do koszar – informuje Ochotnicza Straż Pożarna ze Świlczy.

W wyniku zderzenia ranny został 30-letni kierowca toledo. Mężczyzna, mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, został przewieziony do szpitala. Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników. Okazało się, że 43-latka była pijana. Badanie wykazało u niej niemal 2 promile alkoholu. W związku z tym policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.

Funkcjonariusze policji wyjaśnią teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Kobiecie grozi odpowiedzialność za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.

źródło: KMP Rzeszów, Ochotnicza Straż Pożarna – Świlcza / Facebook


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

16-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)