REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Wypadek na obwodnicy. 8 osób rannych (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych doszło dzisiaj około godziny 14:00 na obwodnicy Cieszanowa w powiecie lubaczowskim. Zderzyły się ze sobą trzy pojazdy. Rannych zostało aż osiem osób.

Dzisiaj około godziny 14:00 Dyspozytornia Medyczna DM 0905 Przemyśl odebrała zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów na obwodnicy Cieszanowa na wysokości stacji paliw Orlen.

Zadysponowano Zespoły Ratownictwa Medycznego:
R 0503 Lubaczów
R 0510 Lubaczów
R 0512 Narol
R 0514 Stary Dzików

Po przybyciu karetek w miejsce wezwania okazało się że w wypadku łącznie uczestniczyło 8 osób i… jeden czworonóg – mały piesek. Pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym udzielało, pierwsze w miejscu zdarzenia, OSP Cieszanów. Wszyscy uczestnicy wypadku odnieśli obrażenia i trafili do szpitala. Dokładne przyczyny i szczegóły zdarzenia ustala policja. Pieskiem też się zaopiekowaliśmy – czeka bezpieczny na swoich właścicieli – relacjonują w mediach społecznościowych ratownicy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

źródło: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu / Facebook

16-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)