REKLAMA
REKLAMA

PÓŁFINAŁY SLU: Wygrana Wilków. AZS zatrzymany (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W poniedziałkowe popołudnie w Hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego Sanockiej Uczelni Państwowej zostały rozegrane mecze półfinałowe Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacja oraz wynikami spotkań.

Bona Wilki II Sanok – Traf Oknoplast

W pierwszym spotkaniu półfinałowym zmierzyły się ze sobą zespoły Bona Wilki II Sanok oraz Traf Oknoplast. Faworytem tego spotkania była drużyna Wilków, w której młodzi zawodnicy zaliczyli już występy na ekstraligowych parkietach. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga drużyny Bony, która jednak nie potrafi sforsować szczelnej i dobrze ustawionej defensywy drużyny Trafu. W drugiej części gry sytuacja zmieniła się jednak diametralnie, spotkanie się wyrównało i obie ekipy stwarzały zagrożenie pod bramką przeciwnika. Lepszą skutecznością wykazała się drużyna Wilków, dzięki czemu wygrywa całe spotkanie 4:1. Drużyna Oknoplastu, pokazała tym meczem, że nie znalazła się bez przypadku w najlepszej czwórce tego sezonu.

Bona Wilki II Sanok – Traf Oknoplast 4:1 (0:0)
1:0 – Skrabalak Bartłomiej
2:0 – Sujkowski Jakub
2:1 – Kinel Konrad
3:1 – Najsarek Jakub
4:1 – Sujkowski Jakub
Strzały: 22:12
Stan rywalizacji 1:0 dla Wilki Bona II Sanok

AZS UP Sanok – Floorball Legends

W kolejnym meczu półfinałowym na parkiecie Centrum Sportowo-Dydaktycznego kije skrzyżowały zespoły AZS UP Sanok oraz Floorball Legends, czyli lider oraz czwarta drużyna sezonu zasadniczego. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia studentów, którzy w pierwszej połowie wychodzą na trzy bramkowe prowadzenie, co pozwoliło im pewnie kontrolować grę. Sytuacja zmieniła się jednak na 9 minut przed końcem, po zdobyciu pierwszej bramki przez drużynę Floorball Legends. Końcówka spotkania to nieustanne ataki zespołu FL, które przyniosły efekt w postaci strzelonych kolejnych dwóch bramek. Mecz w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem 3:3, i do wyłonienia zwycięzcy spotkania posłużyła 5 minutowa dogrywka, która jednak nie przyniosła rozwiązania. O zwycięstwie zadecydowały więc rzuty karne. W tym elemencie gry więcej zimnej krwi zachowali zawodnicy Floorball Legends i to oni mogli cieszyć się z wygranej, w tym niezwykle zaciętym oraz wyrównanym spotkaniu.

AZS UP Sanok – Floorball Legends 3:4 k. (3:0)
1:0 – Solon Mateusz
2:0 – Mielniczek Arkadiusz
3:0 – Ziemba Kamil
3:1 – Filipek Konrad
3:2 – Dulęba Marcin
3:3 – Filipek Konrad
Decydujący rzut karny wykorzystał Marcin Dulęba.
Strzały: 22:27
Stan rywalizacji 1:0 dla Floorball Legends

Besco – InterQ Sanockie Niedźwiedzie

W ostatnim meczu tego wieczoru rywalizowały ze sobą drużyny Besco oraz InterQ. Obecność tych dwóch zespołów w grupie walczącej o 5 pozycję w tym sezonie, jest dość zaskakująca, ponieważ gra oby dwu tych drużyn w sezonie zasadniczym pozwalała wnioskować iż oba zespoły będą w tym roku walczyć o medale. Spotkanie lepiej rozpoczyna drużyna Besco, która wykorzystuje liczne stwarzane przez swoich zawodników okazje strzeleckie. Podobnie jest również w drugiej części gry, dzięki czemu zespół Besco, pewnie pokonuje drużynę InterQ 6:2.

Besco – InterQ Sanockie Niedźwiedzie 6:2 (3:1)
1:0 – Rudy Tomasz
2:0 – Rudy Tomasz
3:0 – Cybuch Marcin
3:1 – Myćka Patryk
4:1 – Słomiana Tomasz
5:1 – Słomiana Tomasz
5:2 – Muszański Paweł
6:2 – Dębiński Przemysław
Strzały: 24:20

tekst: Paweł Kurkarewicz
zdjęcia: Tomasz Sowa

13-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)