REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA. Poważny wypadek w Sanoku. Potrącona piesza w szpitalu (VIDEO, ZDJĘCIA)

AKTUALIZACJA. Poważny wypadek w Sanoku. Potrącona piesza w szpitalu (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jeszcze przez około godzinę zablokowana może być ul. Okulickiego w Sanoku, gdzie około godziny 19 doszło do bardzo poważnego wypadku. Jak przekazała nam kilka minut temu kom. Monika Hędrzak, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku, potrącona przez samochód osobowy piesza została przewieziona do szpitala w Brzozowie, gdzie przechodzi badania.

Ulica Okulickiego pozostaje zablokowana. Kierowcy, którzy chcą się dostać do Sanoczka czy Prusieka, muszą wybrać drogę przez Pisarowce. 

Podstawowe informacje o tym tragicznym zdarzeniu przekazuje nam kom. Monika Hędrzak, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Volkswagen, 58-letnia mieszkanka powiatu sanockiego potrąciła pieszą, która prawdopodobnie wtargnęła na jezdnię wprost pod jadący samochód. Kierująca trzeźwa. Ul. Okulickiego jest zablokowana.

AKTUALIZAJCA 19:57:

Policjanci pracują na miejscu zdarzenia. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze około godzinę. Piesza została przewieziona do szpitala do Brzozowa, jest w trakcie badań – mówi kom. Monika Hędrzak z KPP Sanok.

AKTUALIZACJA 21:20:

Z najnowszych informacji wynika, że poszkodowana nadal przebywa w szpitalu. Jest nieprzytomna. Jej stan jest określany jako ciężki.

AKTUALIZACJA 22.12.2020 (KPP Sanok):

Ze wstępnych  ustaleń wynika że, 58-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, jadąc volkswagenem potrąciła pieszą, która poruszając się nieprawidłową stroną drogi prawdopodobnie wtargnęła na jezdnie bezpośrednio pod jadący pojazd. W wyniku uderzenia piesza, 61-letnia mieszkanka Sanoka doznała poważnych obrażeń i została przewieziona do szpitala.

Przeprowadzone badanie wykazało, że kierująca volkswagenem była trzeźwa, od pieszej pobrana została krew do badań.

Zebrany na miejscu wypadku materiał dowodowy posłuży do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

źródło: Red., KPP Sanok

21-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)