REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI. Młoda kobieta przestrzegała zasad kwarantanny

SANOK /  PODKARPACIE. Publikujemy komunikat Powiatu Sanockiego dotyczący pierwszej osoby w powiecie sanockim zakażonej koronawirusem. – Osoba ta obecnie przebywa w szpitalu. Pragnę uspokoić, że podczas kwarantanny domowej zastosowała się do wszystkich wymaganych procedur – czytamy.

KOMUNIKAT POWIATU SANOCKIEGO

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy Powiatu Sanockiego!

W dniu dzisiejszym tj 28 marca pojawiła się informacja dotycząca pacjenta z terenu Powiatu Sanockiego, u którego stwierdzono dodatni wynik na obecność koronawirusa SARS-COV-2.

Zgodnie z informacją uzyskaną od Powiatowej Stacji Epidemiologicznej w Sanoku i rzecznika Wojewody Podkarpackiego nasza mieszkanka wracając z zagranicy poddała się kwarantannie domowej. Kiedy poczuła się źle, zostały przeprowadzone standardowe badania a wynik okazał się dodatni. Z informacji jakie otrzymałem osoba ta obecnie przebywa w szpitalu. Pragnę uspokoić, że podczas kwarantanny domowej zastosowała się do wszystkich wymaganych procedur.

Życzymy Jej szybkiego powrotu do zdrowia, a wszystkich mieszkańców proszę o zachowanie ostrożności i ścisłe przestrzeganie zaleceń związanych z epidemią koronawirusa.

Komunikat opublikował na swoim profilu również Stanisław Chęć, starosta sanocki.

grafika poglądowa

źródło: Powiat Sanocki 

28-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)