REKLAMA
REKLAMA

Poznaj radnego: Nadia Marczak

Młodzieżowa Rada Miasta Sanoka: Nadia Marczak.

W naszej Młodzieżowej Radzie Miasta Nadia Marczak jest wiceprzewodniczącą. Zaangażowana jest w pracę Zespołu ds. Współpracy z Samorządami Szkolnymi, którego jest przewodniczącą oraz Zespołu ds. Edukacji, Nauki i Kultury jako jego członkini.

Jest przedstawicielką Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Kingi, z ramienia, której dzięki przeważającej liczby głosów w wyborach szkolnych wybrana została do Rady. Nadia chodzi do 7 klasy o profilu matematycznym. Od prawie sześciu lat należy do ZHP przy Hufcu Ziemi Sanockiej. Jako, że jest harcerką bierze udział w wielu wspaniałych i szczytnych akcjach, w których może pomagać innym.

Świadomość, że jej działania niejednokrotnie wywołały na czyjejś twarzy uśmiech są dla niej wspaniałym doznaniem. Jest osobą otwartą i zaangażowaną w sprawy społeczne. Uwielbia czytać książki i przynależy do Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodzieży przy MBP w Sanoku. Bierze również udział w konkursach recytatorskich, co sprawia jej ogromną przyjemność, podobnie jak gra aktorska, której uczyła się przynależąc do szkolnego koła teatralnego.

Od niedawna jej nową pasją jest gotowanie. W wolnym czasie uwielbia spotykać się ze swoimi przyjaciółmi w nietypowych miejscach. Miejsca te najczęściej dobierają tak, aby mieć widok na prześliczną panoramę naszego cudownego miasta – Sanoka.

źródło: Młodzieżowa Rada Miasta Sanoka / fb

10-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym: