REKLAMA
REKLAMA

Prezydent w Jedliczu. Produkują tam płyn do dezynfekcji rąk

Funkcjonariusze podkarpackiej KAS nadzorujący produkcję płynu do dezynfekcji rąk w Jedliczu, spotkali się (17 bm.) z prezydentem RP Andrzejem Dudą. Prezydent złożył podziękowania za zaangażowanie i sprawne działania funkcjonariuszy KAS.

W ubiegłym tygodniu w prowadzonym przez Orlen składzie podatkowym w Jedliczu, rozpoczęła się masowa produkcja płynu do dezynfekcji rąk.

Z uwagi na to, że głównym składnikiem płynu jest alkohol etylowy ( w tym przypadku zwolniony z podatku akcyzowego), produkcja ta objęta jest stałą kontrolą Krajowej Administracji Skarbowej.

Zadaniem tym zajmują się funkcjonariusze krośnieńskiej Delegatury Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu, którzy w zależności od etapu produkcji, pracują także w systemie całodobowym.

Podczas wczorajszej wizyty w Orlen w Jedliczu, prezydent Andrzej Duda spotkał się także z dyrektorem Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie mł. insp. Grzegorzem Skowronkiem i funkcjonariuszami KAS, składając im podziękowania za zaangażowanie i sprawne działania pozwalające na szybka produkcję płynu.

W trakcie działań wzmacniających bezpieczeństwo sanitarne kraju, funkcjonariusze podkarpackiej KAS wspierają też działania podczas kontroli sanitarnych w Barwinku.

KAS w Rzeszowie

19-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)