REKLAMA
REKLAMA

Remont 800-lecia zgodnie z planem. ZDJĘCIA z lotu ptaka

SANOK / PODKARPACIE. Od lipca (br.) trwa długo wyczekiwany remont ul. 800-lecia w Sanoku. Jest trakt dojazdowy do szpitala powiatowego. Inwestycja pochłonie prawie 1,4 mln zł. Starostwo otrzymało dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Kierowcy przez ostatnie tygodnie muszą liczyć się z utrudnieniami. te jednak niebawem miną a droga zostanie oddana do użytku.

To bardzo ważna ulica powiatowa, którą mieszkańcy miasta, powiatu i całego regionu dojeżdżają do szpitala.

– Prace postępują zgodnie z planem. Zadanie ma zostać wykonane do 30 listopada – przekazuje Michał Cyran, naczelnik Wydziału Inwestycji Zamówień Publicznych w Starostwie Powiatowym w Sanoku.

Inwestycja, której wartość oszacowano na prawie 1,4 mln zł, realizowana jest przy znaczącym wsparciu Funduszu Dróg Samorządowych. Dofinansowanie wyniosło 959 tys. zł, co daje 70% wszystkich kosztów. Remontowany odcinek drogi ma długość ponad 0,5 km. Ul. 800-lecia łączy się z jednej strony z ul. Głowackiego, z drugiej zaś z ul. Konarskiego. Modernizacja dotyczy całej długości przyszpitalnej ulicy.

Zobaczcie zdjęcia z lotu ptaka wykonane w dniu 9 października.

foto: Artur Mycio

15-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)