REKLAMA
REKLAMA

Samuraje znów na szczycie! Dwa złote krążki (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejny udany start zanotowali zawodnicy Samuraj Trans-San Sanok. Wzięli oni udział w mistrzostwach Polski K-1 Rules, które zorganizowano w Ełku. Adam Tutak i Miłosz Baran zdobyli złote medale i tytuły mistrzowskie. Niestety, tym razem nie powiodło się Kamilowi Rościńskiemu, który przegrał z klasowym rywalem.

Portal Esanok.pl jest oficjalnym patronem medialnym klubu Samuraj Trans-San Sanok

esanok1

Podczas mistrzostw Polski w K-1 Rules, które odbyły się w weekend w Ełku ze świetnej strony pokazali się Adam Tutak i Miłosz Baran. Obaj wygrali swoje starcia, obaj kończąc walki przed czasem po ciosach kolanem.

Ze względu na mniejszą frekwencję spowodowaną eskalacją liczby zachorowań na koronawirusa, w obu kategoriach stoczono tylko po jednym pojedynku. Nie zmienia to jednak faktu, że obaj reprezentanci grodu Grzegorza potwierdzili wysoką formę w obecnym sezonie. Dość powiedzieć, że dla Adama Tutaka było to szóste (!) zwycięstwo z rzędu w zawodach rangi mistrzostw Polski!

Niestety, tym razem nie powiodło się najbardziej utytułowanemu zawodnikowi z Sanoka Kamilowi Rościńskiemu. Przegrał on swoje pierwsze starcie z zawodnikiem europejskiego formatu.

Szkoda, że na zawodach nie pojawiła się większa liczba uczestników. Niestety, takie mamy czasy i niewiele możemy zrobić. Naszym zawodnikom pozostało jak najlepiej się zaprezentować i „wziąć swoje”. Sztuka ta udała się Adamowi i Miłoszowi, którzy po efektownych walkach potwierdzili dominację w swoich kategoriach – relacjonuje Marcin Solarz, prezes Samuraj Trans-San Sanok.

Miłosz Baran na najwyższym stopniu podium

Adam Tutak ze złotym medalem mistrzostw Polski

źródło: Red., Samuraj Sanok

12-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)