REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Sanoczanie jak zwykle nie zawiedli!

SANOK / PODKARPACIE. We wtorek otrzymaliśmy wiadomość od osób zaangażowanych w inicjatywę pozyskania dla Sanoka masztu i biało-czerwonej flagi, które mają uczcić bohaterów Bitwy Warszawskiej. Aby nasze miasto „załapało” się do grona beneficjentów akcji, potrzebnych było ponad 150 głosów. Sanoczanie nie zawiedli i zagłosowali na swoje miasto. Patriotyczne rekwizyty trafią zatem do grodu Grzegorza.

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia – czytamy w opisie akcji.

We wtorek wieczorem Sanokowi brakowało 161 głosów. Celem jest 500. Aktualnie licznik wskazuje 531 głosów poparcia. Dziękujemy Wam za szybką reakcję i wzięcie udziału w akcji.

źródło: Red., materiały nadesłane, Serwis Rzeczypospolitej Polskiej

12-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)