REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Nowe pojazdy już w szpitalu. Fundacja PZU przekazuje 100 tys. zł! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W dniu dzisiejszym do SPZOZ w Sanoku dotarły dwa samochody otrzymane dzięki wsparciu dwóch fundacji. Z kolei wczoraj, szpital otrzymał informację, że Fundacja PZU przekaże darowiznę o wartości blisko 100 tys. zł! To kolejne wsparcie udzielane sanockiej lecznicy z ogólnopolskich instytucji.

Dzięki Fundacji PGNiG sanocki szpital wprowadził do służby nowy ambulans transportowy Fiat Doblo.

Natomiast dzięki Fundacji Lotto nasze służby logistyczne będą dysponować używanym samochodem Volkswagenem Caddy.

Wczoraj SPZOZ w Sanoku otrzymał informację o pozytywnym rozpatrzeniu naszej prośby o wsparcie rzeczowe z Fundacji PZU w celu przeciwdziałania oraz leczenia pacjentów z objawami COVID-19.

Dzięki otrzymanemu wsparciu nasz szpital otrzyma w formie darowizny sprzęt medyczny o wartości 99.980,0 zł. Do szpitala trafią 4 myjnie dezynfektory oraz aparat EKG.

Oddziały naszego specjalistycznego szpitala i pracujący w nich personel medyczny stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią koronawirusa, który zaatakował nasze społeczeństwo . Do wygrania tej wojny potrzebny jest nam nowoczesny sprzęt medyczny, który SPZOZ w Sanoku będzie posiadał dzięki przychylności Fundacji PZU – mówi Grzegorz Panek, dyrektor SPZOZ w Sanoku.


Szanowny Pan
dr Piotr Uruski
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Składam serdeczne podziękowania za okazaną pomoc w przedmiocie pozyskania wsparcia rzeczowego dla SPZOZ w Sanoku z Fundacji PZU w celu przeciwdziałania oraz leczenia pacjentów z objawami COVID-19.

Dzięki otrzymanemu wsparciu rzeczowemu o wartości 99.980,0 zł, SPZOZ w Sanoku zostanie doposażony w cztery myjnie dezynfektory oraz aparat EKG.

Oddziały naszego specjalistycznego szpitala i pracujący w nich personel medyczny stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią koronawirusa, który zaatakował nasze społeczeństwo. Do wygrania tej wojny potrzebny jest nam nowoczesny sprzęt medyczny, który SPZOZ w Sanoku będzie posiadał dzięki przychylności Fundacji PZU.

Wdzięczni Personel i Dyrekcja SPZOZ w Sanoku

 

 

 

źródło: SPZOZ w Sanoku

08-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)