REKLAMA
REKLAMA

Sanok oszalał na punkcie drożdży! Są praktycznie nie do kupienia… (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Pierwsze informacje od Państwa o braku drożdży w sklepach traktowaliśmy z przymrużeniem oka, ale gdy do naszej redakcji trafiły kolejne sygnały, postanowiliśmy to sprawdzić. Faktycznie, jak przekazują nam sprzedawcy, od dwóch, trzech dni drożdże w Sanoku są praktycznie nie do kupienia.

Przekazujecie nam Państwo od dwóch dni, że w sanockich sklepach nie ma możliwości zakupienia drożdży. To zapewne efekt wzmożonej aktywności klientów sklepów spożywczych w perspektywie zagrożenia rozprzestrzenienia się koronawirusa. Wielu mieszkańców zdecydowało się zrobić mniejsze lub większe zapasy i jak widać, drożdże były i są jednym z najbardziej pożądanych produktów.

Temat drożdży szybko zyskuje popularność w mieście. Historie związane z zakupem tego produktu są wymieniane między innymi w mediach społecznościowych.

Jestem szczęśliwym posiadaczem 5 kg drożdży. Zważywszy na ciężkie czasy i brak tego produktu w sklepach oferuję wymianę zamianę na inne usługi tj. elektryka, kanalizacja, wykończenia wnętrz, usługi brukarskie jeśli zostanie to także docieplenia i meble na wymiar. Składanie ofert proszę wysyłać pocztą zostaną rozpatrzone przez komisję. P.S.: Czuję się jakbym trafił 7 w euro jackpot – pisze żartobliwie na Facebooku pan Mateusz załączając poniższe zdjęcie.

Ciekawi jesteśmy jakie wypieki szykujecie? Pochwalcie się w komentarzach.

Korzystając z okazji podajemy ciekawy przepis na klasyczną drożdżówkę z kruszonką.

Klasyczna drożdżówka z kruszonką – NAJLEPSZY PRZEPIS

Youtube.com / Kobiece Inspiracje

14-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)