REKLAMA
REKLAMA

Sanok oszalał na punkcie drożdży! Są praktycznie nie do kupienia… (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Pierwsze informacje od Państwa o braku drożdży w sklepach traktowaliśmy z przymrużeniem oka, ale gdy do naszej redakcji trafiły kolejne sygnały, postanowiliśmy to sprawdzić. Faktycznie, jak przekazują nam sprzedawcy, od dwóch, trzech dni drożdże w Sanoku są praktycznie nie do kupienia.

Przekazujecie nam Państwo od dwóch dni, że w sanockich sklepach nie ma możliwości zakupienia drożdży. To zapewne efekt wzmożonej aktywności klientów sklepów spożywczych w perspektywie zagrożenia rozprzestrzenienia się koronawirusa. Wielu mieszkańców zdecydowało się zrobić mniejsze lub większe zapasy i jak widać, drożdże były i są jednym z najbardziej pożądanych produktów.

Temat drożdży szybko zyskuje popularność w mieście. Historie związane z zakupem tego produktu są wymieniane między innymi w mediach społecznościowych.

Jestem szczęśliwym posiadaczem 5 kg drożdży. Zważywszy na ciężkie czasy i brak tego produktu w sklepach oferuję wymianę zamianę na inne usługi tj. elektryka, kanalizacja, wykończenia wnętrz, usługi brukarskie jeśli zostanie to także docieplenia i meble na wymiar. Składanie ofert proszę wysyłać pocztą zostaną rozpatrzone przez komisję. P.S.: Czuję się jakbym trafił 7 w euro jackpot – pisze żartobliwie na Facebooku pan Mateusz załączając poniższe zdjęcie.

Ciekawi jesteśmy jakie wypieki szykujecie? Pochwalcie się w komentarzach.

Korzystając z okazji podajemy ciekawy przepis na klasyczną drożdżówkę z kruszonką.

Klasyczna drożdżówka z kruszonką – NAJLEPSZY PRZEPIS

Youtube.com / Kobiece Inspiracje

14-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)