REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Starostwo zamknięte dla petentów. Kontakt telefoniczny i online

SANOK / PODKARPACIE. Starostwo Powiatowe w Sanoku informuje, że od poniedziałku 16 marca, urząd będzie zamknięty dla petentów. Kontakt i załatwianie spraw będzie możliwe telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Komunikat Starostwa Powiatowego w Sanoku w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem

Drodzy Mieszkańcy powiatu sanockiego

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-COV-2 oraz rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym, zwracamy się do Państwa z prośbą o załatwianie spraw w urzędzie telefonicznie pod numerem 13 46 52 900 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: powiat-sanok@powiat-sanok.pl.

Nie będą nakładane kary za niedokonanie w terminie 30-dniowym rejestracji pojazdu sprowadzonego z innego kraju Unii Europejskiej albo niezgłoszenia w takim samym terminie nabycia lub zbycia pojazdu zarejestrowanego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dotyczy to również innych ewentualnych kar za przekroczenie terminów administracyjnych spraw załatwianych przez Starostwo Powiatowe w Sanoku.

Bieżące informacje znajdują się na stronie Starostwa Powiatowego w Sanoku: www.powiat-sanok.pl.

Z podobnymi utrudnieniami możecie się Państwo spotkać przy załatwianiu spraw w urzędach miast i gmin, dlatego też proszę pilnie śledzić informacje na ich stronach internetowych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z elektronicznych narzędzi, tj. wiadomości e-mail oraz Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość.

źródło: Powiat Sanocki / materiały nadesłane


ZOBACZ TAKŻE: Starosta sanocki „u Krystyny na imieninach”! (VIDEO, FOTO)

15-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)