REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA. SANOK: Urwane lusterka w 6 samochodach (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci z sanockiej komendy prowadzą właśnie oględziny co najmniej 6 samochodów, w których najprawdopodobniej w nocy ktoś pourywał lusterka. 4 pojazdy były zaparkowane przy ul. Podgórze, 2 na parkingu przy ul. Jagiellońskiej.

Do uszkodzenia co najmniej 6 pojazdów doszło najprawdopodobniej dzisiaj w nocy. Jak informuje nas Czytelnik, około godziny 2:00.

Nieznany dotąd sprawca lub sprawcy pourywali lusterka w samochodach. 4 auta były zaparkowane przy ul. Podgórze, a 2 na parkingu przy ul. Jagiellońskiej.

Jak dowiadujemy się w sanockiej komendzie policji, funkcjonariusze przeprowadzają właśnie (9:15) oględziny uszkodzonych pojazdów.

AKTUALIZACJA 10:45:

W nocy z 19/20 lutego nieznany sprawca dokonał uszkodzenia lusterek w samochodach marki Renault i Volkswagen zaparkowanych na parkingu na ul. Jagiellońskiej. Kolejne zdarzenie dotyczące uszkodzenia lusterek odnotowano tej nocy na parkingu przy ul. Podgórze w Sanoku, uszkodzone zostały lusterka w samochodach marki Renault oraz w dwóch samochodach marki Honda. W chwili obecnej od pokrzywdzonych przyjmujemy zawiadomienia o uszkodzeniu pojazdów. Wykonano oględziny miejsca zdarzenia – słyszymy od sanockich policjantów.

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: nadesłane

20-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)