REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA. SANOK: Urwane lusterka w 6 samochodach (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci z sanockiej komendy prowadzą właśnie oględziny co najmniej 6 samochodów, w których najprawdopodobniej w nocy ktoś pourywał lusterka. 4 pojazdy były zaparkowane przy ul. Podgórze, 2 na parkingu przy ul. Jagiellońskiej.

Do uszkodzenia co najmniej 6 pojazdów doszło najprawdopodobniej dzisiaj w nocy. Jak informuje nas Czytelnik, około godziny 2:00.

Nieznany dotąd sprawca lub sprawcy pourywali lusterka w samochodach. 4 auta były zaparkowane przy ul. Podgórze, a 2 na parkingu przy ul. Jagiellońskiej.

Jak dowiadujemy się w sanockiej komendzie policji, funkcjonariusze przeprowadzają właśnie (9:15) oględziny uszkodzonych pojazdów.

AKTUALIZACJA 10:45:

W nocy z 19/20 lutego nieznany sprawca dokonał uszkodzenia lusterek w samochodach marki Renault i Volkswagen zaparkowanych na parkingu na ul. Jagiellońskiej. Kolejne zdarzenie dotyczące uszkodzenia lusterek odnotowano tej nocy na parkingu przy ul. Podgórze w Sanoku, uszkodzone zostały lusterka w samochodach marki Renault oraz w dwóch samochodach marki Honda. W chwili obecnej od pokrzywdzonych przyjmujemy zawiadomienia o uszkodzeniu pojazdów. Wykonano oględziny miejsca zdarzenia – słyszymy od sanockich policjantów.

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: nadesłane

20-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)