REKLAMA
REKLAMA

SANOK: W dawnej komendzie policji kręcono teledysk o Żołnierzach Wyklętych (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnich dniach w Sanoku, między innymi w budynku po dawnej komendzie policji przy ul. Sienkiewicza, kręcono teledysk poświęcony Żołnierzom Wyklętym. To kolejny wyjątkowy projekt realizowany przez zespół SOUL Sanok we współpracy z Karpacką Grupą Filmową. W realizacji wzięli udział znani w całej Polsce aktorzy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z planu filmowego.

W ostatnich dniach zespół SOUL Sanok pod przewodnictwem Moniki Brewczak nagrywał teledysk do utworu „Niezwyciężeni”, poświęconego Żołnierzom Wyklętym.

Najbardziej emocjonujące i zarazem najkrwawsze sceny klipu powstały w budynku po dawnej komendzie policji w Sanoku, przy ul. Sienkiewicza. Obiekt należy teraz do prywatnej osoby, która wyraziła zgodę na realizację filmu w tym miejscu.

Na planie filmowym pojawili się aktorzy znani w całej Polsce! To Andrzej Mastalerz, Agata Mastalerz i Marcin Kwaśny. Role świetnie odgrywały również dziewczyny z zespołu SOUL.

Za kamerą – Rafał Gużkowski wspólnie z Karpacką Grupą Filmową.

Ponadto, w nagraniu wzięła udział Grupa Rekonstrukcyjna „San” z Piotrem Kitą, Łukaszem Solonem i Łukaszem Płoszajem.

W koordynacji całego projektu pomaga Damian Biskup.

Teledysk do utworu ,,Niezwyciężeni”

,,Wydobyci z niepamięci bohaterscy, choć Wyklęci…”

Muzyczna opowieść o Żołnierzach Niezłomnych będzie gotowa pod koniec sierpnia. Wtedy zatem poznamy efekt końcowy. Dziś możemy obejrzeć zdjęcia z planu.

foto: Monika Brewczak

27-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook