REKLAMA
REKLAMA

SOBOTA: Protest przeciw przymusowi szczepień! Wsparcie gwiazd showbiznesu (VIDEO)

WARSZAWA. Na 6 czerwca 2020 roku zaplanowano IV Międzynarodowy (globalny) Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. Ma się on odbyć w Warszawie, innych miastach Polski oraz w innych państwach. Protest wspierają gwiazdy, jak choćby Ivan Komarenko, który solidaryzuje się z ideami głoszonymi przez organizatorów. Przedstawiono również informacje na temat legalności zgromadzenia i bezpieczeństwa.

Komunikat organizatora:

IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień ma się odbyć 6 czerwca 2020 r. o godz. 12:00 w Warszawie, w całej Polsce oraz w innych państwach. Dołączenie do wydarzenia potwierdziła Bułgaria, Ukraina, Kanada, Irlandia i Wielka Brytania. Czekamy na kolejne państwa! Niech ten protest stanie się wyrazem społecznego sprzeciwu w każdym zakątku Ziemi!

Naszym celem jest fundamentalna wolność, sprzeciw wobec planów globalnej kontroli i przymusu procedur medycznych, w tym szczepień wyrażony w globalnym apelu do wszystkich rządów i parlamentów świata.

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski w imieniu polskiego rządu powiedział jednoznacznie – wszyscy Polacy muszą być wyszczepieni, co zgodnie z planami BIlla Gatesa, ma potwierdzić elektroniczny certyfikat, a jego brak wiązać się z dyskryminacją i ograniczeniem podstawowych praw.

Taki sam totalitarny przekaz za globalistami jest powielany przez polityków na całym świecie. Mimo, że lekarze i naukowcy ostrzegają – nie ma szans na bezpieczną i skuteczną szczepionkę!

Tylko razem możemy to powstrzymać!

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy każdego bez względu na wiek, światopogląd i poglądy polityczne, jak co roku apelując do całego świata o udział, żeby protest miał charakter globalnego sprzeciwu wobec przymusu szczepień.

Generowany medialnie „kryzys koronawirusowy“ i szczepionki mają być wykorzystane do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań.

Protestując planujemy przejść ulicami Warszawy z placu Zamkowego do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, informując też o alternatywnych formach protestu w zależności od sytuacji – bezpiecznych dla rodzin z dziećmi.

zdjęcie poglądowe

Czy protest będzie legalny i bezpieczny dla rodzin z dziećmi?

Został zniesiony zakaz organizowania zgromadzeń publicznych od 6 czerwca (zakazane są jedynie spontaniczne, czyli bez zawiadomienia urzędu).

  •  w zgromadzeniu może uczestniczyć do 150 osób (zostało zgłoszone więcej grup)
  • jest obowiązek zachowania dystansu 2 metrów (bez zachowania dystansu z obowiązkiem zakrywania ust i nosa) – proponujemy przygotowanie łańcuchów z papieru lub plastikowych, które pomogą w zachowaniu dystansu
  • nadal osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, obowiązek nie dotyczy, a okazanie zaświadczenia nie jest wymagane

Opublikujemy decyzję administracyjną gdy uzyskamy oficjalną zgodę na zgromadzenie publiczne. W razie nie uzyskania urzędowej zgody, poprosimy Was o spacerowanie po całej Warszawie w pokojowym proteście przeciw przymusowi szczepień.

Podziękowania!

Za wsparcie idei protestu dziękujemy Ivanowi Komarenko, który nagrał z tej okazji utwór „Wolność”. Na protest została zaproszona Edyta Górniak. Jest też szansa, że będzie z nami Wojciech Cejrowski.

źródło: Youtube.com / Ivan Komarenko

Stowarzyszenie STOP NOP i społeczność International Revolution for Choice

źródło: stopnop.com.pl

04-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Zulu_do_nikt2020-06-04 19:00:51
0 0
Ty nawet nie byłeś/byłaś na stronie stopnop. Po czytaj o wielu tragicznych w skutkach uboczbych szczepionek tysięcy rodzin. To nie jest ruch antyszczepionkowy tylko PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ. Jest zagrożenie powinieneś mieć wybór. Jak długo będą lemingi czy trole opłacane za takie komentarze takie jak ty to Polska będzie podzielona.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)