REKLAMA
REKLAMA

SOBOTA: Protest przeciw przymusowi szczepień! Wsparcie gwiazd showbiznesu (VIDEO)

WARSZAWA. Na 6 czerwca 2020 roku zaplanowano IV Międzynarodowy (globalny) Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. Ma się on odbyć w Warszawie, innych miastach Polski oraz w innych państwach. Protest wspierają gwiazdy, jak choćby Ivan Komarenko, który solidaryzuje się z ideami głoszonymi przez organizatorów. Przedstawiono również informacje na temat legalności zgromadzenia i bezpieczeństwa.

Komunikat organizatora:

IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień ma się odbyć 6 czerwca 2020 r. o godz. 12:00 w Warszawie, w całej Polsce oraz w innych państwach. Dołączenie do wydarzenia potwierdziła Bułgaria, Ukraina, Kanada, Irlandia i Wielka Brytania. Czekamy na kolejne państwa! Niech ten protest stanie się wyrazem społecznego sprzeciwu w każdym zakątku Ziemi!

Naszym celem jest fundamentalna wolność, sprzeciw wobec planów globalnej kontroli i przymusu procedur medycznych, w tym szczepień wyrażony w globalnym apelu do wszystkich rządów i parlamentów świata.

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski w imieniu polskiego rządu powiedział jednoznacznie – wszyscy Polacy muszą być wyszczepieni, co zgodnie z planami BIlla Gatesa, ma potwierdzić elektroniczny certyfikat, a jego brak wiązać się z dyskryminacją i ograniczeniem podstawowych praw.

Taki sam totalitarny przekaz za globalistami jest powielany przez polityków na całym świecie. Mimo, że lekarze i naukowcy ostrzegają – nie ma szans na bezpieczną i skuteczną szczepionkę!

Tylko razem możemy to powstrzymać!

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy każdego bez względu na wiek, światopogląd i poglądy polityczne, jak co roku apelując do całego świata o udział, żeby protest miał charakter globalnego sprzeciwu wobec przymusu szczepień.

Generowany medialnie „kryzys koronawirusowy“ i szczepionki mają być wykorzystane do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań.

Protestując planujemy przejść ulicami Warszawy z placu Zamkowego do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, informując też o alternatywnych formach protestu w zależności od sytuacji – bezpiecznych dla rodzin z dziećmi.

zdjęcie poglądowe

Czy protest będzie legalny i bezpieczny dla rodzin z dziećmi?

Został zniesiony zakaz organizowania zgromadzeń publicznych od 6 czerwca (zakazane są jedynie spontaniczne, czyli bez zawiadomienia urzędu).

  •  w zgromadzeniu może uczestniczyć do 150 osób (zostało zgłoszone więcej grup)
  • jest obowiązek zachowania dystansu 2 metrów (bez zachowania dystansu z obowiązkiem zakrywania ust i nosa) – proponujemy przygotowanie łańcuchów z papieru lub plastikowych, które pomogą w zachowaniu dystansu
  • nadal osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, obowiązek nie dotyczy, a okazanie zaświadczenia nie jest wymagane

Opublikujemy decyzję administracyjną gdy uzyskamy oficjalną zgodę na zgromadzenie publiczne. W razie nie uzyskania urzędowej zgody, poprosimy Was o spacerowanie po całej Warszawie w pokojowym proteście przeciw przymusowi szczepień.

Podziękowania!

Za wsparcie idei protestu dziękujemy Ivanowi Komarenko, który nagrał z tej okazji utwór „Wolność”. Na protest została zaproszona Edyta Górniak. Jest też szansa, że będzie z nami Wojciech Cejrowski.

źródło: Youtube.com / Ivan Komarenko

Stowarzyszenie STOP NOP i społeczność International Revolution for Choice

źródło: stopnop.com.pl

04-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)