REKLAMA
REKLAMA

Spotkanie z Jakubem Rasiatem i jego „Powiew słów”

ZARSZYN / PODKARPACIE. Galeria Rękodzieła Artystycznego w Zarszynie była miejscem, gdzie Jakub Riasat rozpoczął swoje spotkania z czytelnikami promując tomik wierszy  „Powiew słów”. Wieczór autorski poprowadziła Pani Danuta Dec członkini Stowarzyszenia „Inicjatywa. Autor opowiedział jak rozpoczęła się jego pisarska przygoda, skąd czerpie inspiracje i jak wygląda jego codzienne życie.

Podczas spotkania Jakub nie tylko czytał fragmenty swoich wierszy, ale również opowiedział o tym jak one powstają. W jego utworach bardzo mocno poruszona jest tematyka miłości, tęsknoty, przyrody oraz życia. Spotkanie to było również okazją do podziwiania prac wykonanych przez pana Stanisława Adamskiego z Długiego. Kolejne spotkanie autorskie planowane jest na 24 lutego (tj. poniedziałek) o godzinie 16:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zarszynie.  

Jakub Riasat urodzony w 1997 roku. Na co dzień mieszka w Zarszynie. Ukończył technikum o kierunku architektura krajobrazu, obecnie student zielarstwa w PWSZ w Krośnie. Interesuje się urządzaniem i pielęgnacją ogrodów, zielarstwem i wszystkim, co związane jest z roślinami. Miłośnik przyrody. „Powiew słów” to debiutancki tomik wierszy, który powstawał w latach 2017-2019, ukazujący przemyślenia i filozofię uczuć samego autora.

materiały nadesłane

21-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)