REKLAMA
REKLAMA

Zasłabł za kierownicą i wjechał w witrynę sklepową (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Krakowskiej w Krośnie. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 56-letni kierujący zasłabł za kierownicą i wjechał w witrynę sklepową. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 18, na ul. Krakowskiej w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 56-letni kierujący seatem jechał od strony rynku w kierunku drogi krajowej nr 28. W pewnym momencie mężczyzna zasłabł za kierownicą. Jego pojazd zjechał na chodnik, po czym uderzył w słup ogłoszeniowy, zatrzymując się w witrynie sklepowej.

56-latek opuścił pojazd o własnych siłach, a następnie trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Od mężczyzny została pobrana krew na zawartość alkoholu w organizmie.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

KMP Krosno

21-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)