REKLAMA
REKLAMA

Zasłabł za kierownicą i wjechał w witrynę sklepową (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Krakowskiej w Krośnie. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 56-letni kierujący zasłabł za kierownicą i wjechał w witrynę sklepową. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 18, na ul. Krakowskiej w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 56-letni kierujący seatem jechał od strony rynku w kierunku drogi krajowej nr 28. W pewnym momencie mężczyzna zasłabł za kierownicą. Jego pojazd zjechał na chodnik, po czym uderzył w słup ogłoszeniowy, zatrzymując się w witrynie sklepowej.

56-latek opuścił pojazd o własnych siłach, a następnie trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Od mężczyzny została pobrana krew na zawartość alkoholu w organizmie.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

KMP Krosno

21-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)