REKLAMA
REKLAMA

Szalony rajd motocyklisty na serpentynach! (ZDJĘCIE KIEROWCY)

SANOK / WUJSKIE / PODKARPACIE. Słoneczna pogoda sprzyja wypadom w atrakcyjne miejsca całego regionu, również na jednośladach. Większość motocyklistów przykłada się do przestrzegania zasad ruchu drogowego, ale niestety zdarzają się przypadki nieodpowiedzialnego i skrajnie niebezpiecznego zachowania. Zdjęcie jednego z kierowców, który przesadził z brawurą nadsyła nam nasz Czytelnik.

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj (niedziela) niedługo po południu na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Wujskie. Chodzi o popularne wśród motocyklistów, ale i nie tylko, serpentyny.

W przypadku zilustrowanym na przesłanym do naszej redakcji zdjęciu, kierowca motocykla postanowił urządzić sobie jazdę na jednym kole w towarzystwie przejeżdżających z naprzeciwka innych pojazdów.

Nie jestem osobą, która lata z kamera i rejestruje wszystkie wykroczenia. Jednak, kiedy jadę z dzieckiem, a z naprzeciwka jedzie jakiś wariat na jednym kole, z prędkością sporo ponad 100 km/h, to nie mogę przejść obok tego obojętnie – mówi nam autor zdjęcia.

Zdarzenie zostało zgłoszone na policję. Dołączono materiał video.

foto: materiały nadesłane

09-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)