REKLAMA
REKLAMA

Szpital w Sanoku będzie leczył wyłącznie pacjentów z koronawirusem!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas dzisiejszej wideokonferencji wojewody podkarpackiego Ewy Leniart, z dyrektorami szpitali na Podkarpaciu, zapadła decyzja, że Szpital Powiatowy w Sanoku, będzie placówką jednoimienną. Oznacza to, że zostaje przeznaczony wyłącznie do leczenia pacjentów z koronawirusem.

Aktualnie szpital dysponuje 58 łózkami „covidowymi”. 40 z nich jest zajętych. Dodatkowo w sanockim szpitalu hospitalizowanych jest 10 osób z podejrzeniem koronawirusa

Po zaadoptowaniu poszczególnych pomieszczeń na oddziałach, wydzieleniu stref tzw. „czystych” i „brudnych”, uzupełnieniu sprzętu, szpital będzie dysponował około 200 łóżkami przeznaczonymi do leczenia pacjentów z COVID-19.

Grafika poglądowa

Więcej niebawem!

19-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Potrzeba radykalnych rozwiązań 2020-10-19 18:27:13
0 0
Nie utrzymywać niepotrzebnych etatów w urzędach bi i tak nic nie robią ! Zamknąć Arenę Sanok i MOSiR a zaoszczędzone pieniadze przekazać na dodatkowe etaty w służbie zdrowia i jej dofinasowanie. Zacząć dowozić żywność seniorom i osobą o osłabionej odporności aby nie musieli wychodzić z domów i mieszkań
Odpowiedz
Jarosław i jego otoczenie byli na pielgrzymce w Strachocinie pow. sanocki , w strefie czerwonej. A dzisiaj już są na kwarantannie?2020-10-19 18:52:17
0 0
Kto mądry jedzie 500 kilometrów w wieku 71 lat . Czy narażanie 71 letniego dziadka to takie ważne? Co robią Pis owcy ze zwykłymi obywatelami w Polsce skoro narażają Kaczyńskiego ? Czy są tam rozsądni i odpowiedzialni ludzie we władzach PiS?
Odpowiedz
Tak się kończy wieloletnia beztroska władz powiatu?2020-10-19 20:49:47
0 0
ze względu na olbrzymie zadłużenie szpital jest przekształcony w Kowidowy ? Czy będą tu zwozić ludzi chorych z całego regionu ?
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)