REKLAMA
REKLAMA

UFO nad Sanokiem? ZOBACZ video! (FILM)

UFO nad Sanokiem? ZOBACZ video! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Niecodzienne nagranie dostarczył nam dzisiaj do redakcji mieszkaniec Sanoka, który wczoraj przez niespełna 1,5 godziny śledził swoją kamerą niezidentyfikowany obiekt latający. – Na początku myślałem, że to samolot lub gwiazda, ale po zbliżeniu obiektyw kamery pokazał coś zupełnie innego. Pierwszy raz w życiu widziałem taki obiekt – relacjonuje pan Leszek.

Do naszej redakcji zgłosił się pan Leszek, mieszkaniec jednego z bloków przy ul. Sadowej w Sanoku. Przedstawił niewiarygodną wręcz historię z wczorajszego wieczoru. Otóż z okna swojego mieszkania, między 17:00 a 18:20 obserwował niezidentyfikowany obiekt latający. Zdarzenie zarejestrował na kamerze.

Żona sprawdzała temperaturę. W pewnym momencie, z południowo-zachodniej strony zauważyła bardzo jasne światło. Zawołała mnie. Faktycznie, na bezgwiezdnym niebie widać było intensywnie świecącą kulę. Na początku myślałem, że to samolot lub gwiazda, ale obiekt nie dawał mi spokoju. Sięgnąłem po amatorską kamerę i zacząłem wszystko rejestrować – relacjonuje pan Leszek.

Autor nagrania wskazuje, że obiekt cały czas zmieniał kształty i kolory. Widać było pierścienie. Raz przypominał kwadrat, raz sześciokąt, innym razem kulę. Przybliżał się i oddalał.

Na początku wydawało mi się, że obiekt stoi w miejscu, nie przesuwa się. Z czasem zaczął jednak zmieniać położenie. Po godzinie i dwudziestu minutach zniknął za blokiem i wzgórzem Glinice – opowiada nasz Czytelnik i dodaje: – Moim zdaniem to UFO, czyli niezidentyfikowany obiekt latający. Nagranie video to potwierdza.

Całe nagranie trwa godzinę i dziewięć minut.

UFO (ang. unidentified flying object, UFO), inaczej niezidentyfikowany obiekt latający (NOL) – wywodzące się z nazewnictwa wojskowego United States Air Force określenie obiektu latającego (statku powietrznego) niedającego się zidentyfikować jako żaden znany pojazd ani wyjaśnić żadnym ze znanych zjawisk atmosferycznych. W okresie zimnej wojny utrwaliło się mylne terminologicznie (niezidentyfikowany nie musi oznaczać pozaziemski) potoczne znaczenie UFO jako pojazdu cywilizacji pozaziemskiej (latającego spodka) / Wikipedia („UFO”), Creative Commons.

video: Leszek J.

10-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)