REKLAMA
REKLAMA

WOŚP 2020: Biegaj i pomagaj! “Policz się z cukrzycą”

SANOK / PODKARPACIE. To już ostatni moment,aby zapisać się na bieg “Policz się z cukrzycą”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę podczas finału WOŚP w Sanoku. Dochód z biegu zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Organizatorem biegu w Sanoku jest Łukasz Łagożny, ultramaratończyk i himalaista z Sanoka, pierwszy mieszkaniec Podkarpacka, który zdobył Koronę Ziemi – wszystkie dziewięć najwyższych szczytów siedmiu kontynentów.

Bieg odbędzie się w dzień wielkiego Finału – 12 stycznia 2020 roku. Rozpocznie się o godzinie 13.30 i potrwa około pół godziny. Start i meta będą zlokalizowane na sanockim rynku.

– Trasa została tak zaplanowana, że poradzi sobie z nią nie tylko wytrawny biegacz, ale także amator, dlatego zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, także całe rodziny z dziećmi – mówi Łukasz Łagożny.

Rejestracja zawodników odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na email na adres: lagozny@wp.pl. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, dodatkowo muszą dostarczyć mailem zgodę opiekuna prawnego na udział w biegu.

Na mecie każdy zawodnik otrzyma niepowtarzalny medal, zaprojektowany i przygotowany specjalnie dla Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP przez pracownię “Zapiecek” z Przemyśla ufundowany przez posła na Sejm RP, Piotra Uruskiego.

Wśród osób, które zarejestrują się do udziału w biegu do 10 stycznia zostaną także rozlosowane gadżety związane z biegiem “Policz się z cukrzycą” oraz drobne upominki od Play, oficjalnego partnera WOŚP. Wcześniej zarejestrowani biegacze otrzymają także pamiątkowy numer startowy.

Zapisy trwają do 10 stycznia 2020 roku. Opłata startowa wynosi 20 zł, a cały dochód zasili konto Fundacji WOŚP i zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

info i zdjęcie: Bieszczadzki Sztab WOŚP

09-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)