REKLAMA
REKLAMA

Wygrana Ekoball-u Stali w Ropczycach

Zwycięstwo naszej drużyny jak najbardziej zasłużone, choć z przebiegu gry wynik 1-0 to najniższy wymiar kary dla Błękitnych, bo okazji 100-procentowych do strzelenia większej ilości bramek było co niemiara.

Już w 3 minucie meczu Kamil Jakubowski mógł, i powinien wyłożyć piłkę stojącemu przed pustą bramką Sobolakowi, jednak zdecydował się na strzał z ostrego kąta, co nie przyniosło efektu. Po zdobyciu bramki przez Kamila Adamiaka (po rajdzie i asyście Kacpra Słysza lewą stroną), sanoczenie cofnęli się, jednak co rusz wyprowadzając bardzo groźne i niebezpieczne kontry. Po wejściu na boisko szybkiego i dynamicznego Krystiana Kalemby, dochodzimy dwukrotnie do sytuacji „sam na sam z bramkarzem”, jednak nasz młody napastnik najpierw spudłował w idealnej sytuacji, przerzucając piłkę nie tylko nad wychodzącym bramkarzem, ale i nad poprzeczką, a chwilę później w sytuacji 3 na 1, niedokładnie zagrał futbolówkę do Damiana Niemczyka.

foto: Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

Te sytuacje mogły się zemścić, bo już w doliczonym czasie gry piłkarze z Ropczyc najpierw oddali potężny, minimalnie niecelny strzał, a chwilę później zakotłowało się na przedpolu Piotra Krzanowskiego, a w gąszczu 40 nóg mogło zdarzyć się wszystko. Na szczęście piłka padła łupem Krzana, a chwilę później arbiter z Jarosławia zakończył mecz.

Cztery mecze trenera Piotra Kota, trzy zwycięstwa, wszystkie w stosunku 1-0. Gratulujemy trenerom oraz piłkarzom kolejnego triumfu.

W środę liczymy na kolejne 3 punkty. Dla osób o słabszym sercu, dobrze byłoby wygrać więcej niż 1-0…

Wygrana ta pozwoliła nam awansować na 5 lokatę w tabeli. Dziś pewnie o kilka miejsc spadniemy na dół, bo 10 spotkań kolejki przed nami, jednak wszyscy wierzymy, że w czubie tabeli zadomowimy się na dłużej, bo tam nasze miejsce.

BŁĘKITNI ROPCZYCE – Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 0:1 (0:0)
Bramka: Kamil Adamiak 55`

Skład: Piotr Krzanowski – Szymon Słysz, Konrad Kaczmarski, Karol Adamiak, Piotr Lorenc – Łukasz Tabisz, Krystian Jaklik, Kacper Słysz, Kamil Adamiak (75` Niemczyk), Kamil Jakubowski (90` Wojtek Władyka) ,Sobolak  (70` Kalemba)

W najbliższą środę na sanockich „Wierchach” mecz ze Stalą Stalowa Wola, Początek o godz. 20:00. Serdecznie zapraszamy.

źródło: KS Ekoball

23-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)