REKLAMA
REKLAMA

Zalany market. Niedrożne przepusty (ZDJECIA)

Po wczorajszych, popołudniowych opadach deszczu zrobiło się szczególnie „nieprzyjemnie” w dzielnicy Olchowce w Sanoku oraz w miejscowości Wujskie w gminie Sanok. Informowaliśmy już o tym wczoraj (16 bm.) w materiale POWIAT SANOCKI: Podnosi się poziom wody w rzekach! (VIDEO). Dziś publikujemy zdjęcia z obydwu akcji.

Zalany market w dzielnicy Olchowce. Foto: OSP KSRG Sanok-Olchowce

– Nasza jednostka została zadysponowana na ul. Przemyską, gdzie doszło do zalania jednego ze sklepów. Nasze działania polegały na usunięciu zalegającej wody z wejścia oraz udrożnieniu rynien. Po zakończonych działaniach udaliśmy się na ul. Narożną. Tam natomiast potok wystąpił z koryta, przez co zalało pobliską drogę i część ogródka na posesji. Na szczęście nie było zagrożenia dla ludzi, zwierząt i mienia – czytamy w komunikacie wydanym przez strażaków. 

Zatkane przepusty w miejscowości Wujskie. Foto: OSP Wujskie

– O godzinie 20:50 zostaliśmy zadysponowani do udrożnienia zatkanych przepustów po burzy i usunięciu zanieczyszczeń z drogi powiatowej – czytamy z kolei na OSP Wujskie. 

17-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)