REKLAMA
REKLAMA

Zbiórka na nagrobek dla 12-letniego Kamila, którego pogryzł pies

PODKARPACIE. W internecie, na platformie pomaga.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na nagrobek dla 12-letniego Kamila z Przemyśla, który zmarł po tym, jak został pogryziony przez psa. Szybko pojawiło się mnóstwo wpłat i osiągnięto już zakładany cel, czyli 17 tys. zł.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałek 28 września w Przemyślu. 11-latek spotkał o rok starszego kolegę, któremu zachciało się pić. Młodszy z chłopców zaprosił go do swojego domu. Nie było w nim rodziców, były dwa psy rasy amstaff. Po ataku zwierzęcia 12-latek doznał rozległych obrażeń. Miał głębokie rany szyi, twarzy i klatki piersiowej oraz złamaną rękę.

12-latek został przetransportowany do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie miał przejść operację. Niestety w czwartek poinformowano, że dziecko zmarło.

W internecie, na platformie pomaga.pl powstała zbiórka pieniędzy na nagrobek dla zmarłego Kamila.

LINK DO ZBIÓRKI – KLIKNIJ

Zbiórkę utworzyłam po wcześniejszej zgodzie rodziny Kamila. Została ona zweryfikowana przez portal pomagam.pl. Posiadam zgodę podpisaną przez rodziców chłopaka oraz dokumenty potwierdzające tożsamość – mówi nam Anna Chajdak, organizatorka zbiórki pieniędzy. 

Celem tej zbiórki jest uzbieranie pieniążków na najpiękniejszy nagrobek z pomnikiem i chodniczkiem dookoła dla chłopczyka. W obecnej sytuacji już tylko tyle możemy zrobić dla Niego i Jego rodziny. Pomóc duchowo oraz finansowo – opisuje Pani Anna.

Od razu pojawiło się mnóstwo wpłat. Szybko osiągnięto zamierzony cel, czyli 17 tys. zł. 

Zbiórka jest wciąż aktywna i ludzie o wielkich sercach mogą dalej wpłacać pieniążki, aby pomóc rodzinie finansowo w tak trudnym dla Nich czasie – zaznacza Pani Anna.

LINK DO ZBIÓRKI – KLIKNIJ

foto: zbiórka na pomagam.pl

źródło: Red., zbiórka na pomagam.pl

02-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)