REKLAMA
REKLAMA

Zima rzuciła wszystko i wyjechała w Bieszczady! (VIDEO)

Zima rzuciła wszystko i wyjechała w Bieszczady! (VIDEO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. „Gdzie się podziała zima?” – to pytanie zadali sobie Mateusz i Darek z kanału „Zieloni w podróży” w serwisie YouTube. Podróżnicy znaleźli ją w Bieszczadach, pokonując szlak z Wetliny na Smerek i Połoninę Wetlińską. Ich wyprawę można zobaczyć w nakręconym przez nich materiale video.

Foto: screen z filmu, YouTube / Zieloni w podróży

 Aura, która towarzyszy mieszkańcom Rzeszowa i okolic, przypomina bardziej jesień niż zimę. Twórcy YouTubowego kanału „Zieloni w podróży” wpadli na pomysł, by zimy poszukać w Bieszczadach. Mateusz i Darek nagrali wideo ze swojej wyprawy, które możecie obejrzeć nad tekstem artykułu.

Gdzie się podziała zima? W ostatnich dniach coraz częściej zadawałem sobie to pytanie, bo początek 2020 roku należał do wyjątkowo ciepłych. Na poszukiwania zimy postanowiliśmy wyruszyć w Bieszczady i wyjazd ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Naszym celem na krótki spacer miał być Smerek, na który mieliśmy wejść żółtym szlakiem z Wetliny, ale na miejscu nieco zrewidowaliśmy nasze plany. Uznaliśmy, że spacer Połoniną Wetlińską i podziwianie panoramy z Osadzkiego Wierchu będzie dodatkową atrakcją – czytamy w opisie filmu.

Foto: screen z filmu, YouTube / Zieloni w podróży

Źródło: YouTube / kanał: Zieloni w podróży, Rzeszów24.pl

04-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)