REKLAMA
REKLAMA

Bankowe rewolucje w Sanoku

Mieszkańcy Sanoka mają nowe miejsce na bankowej mapie miasta. Przy ulicy Piłsudskiego 3 otwarty został nowy oddział Credit Agricole. Wystrój nowej placówki zaprojektowany został na podstawie opinii klientów.

Credit Agricole to pierwszy bank na polskim rynku, który stworzył koncept wyglądu placówek na podstawie opinii zebranych wśród klientów i pracowników sieci sprzedaży.

Uważnie wysłuchaliśmy potrzeb naszych klientów i pracowników oddziałów różnych szczebli. W naszym badaniu wzięło udział niemal 450 osób – mówi Sebastian Klimowicz, dyrektor nowej placówki w Sanoku. – Z przeprowadzonych rozmów wiemy, że nasi klienci chcieliby być obsługiwani bez stania w kolejkach, a jeśli muszą czekać, to w większych i wygodnych poczekalniach. Ponadto cenią sobie prywatność w trakcie obsługi, szczególnie w pokojach wydzielonych z dedykowanymi doradcami – dodaje.

Wnioski z badań stały się dla banku inspiracją do stworzenia nowej koncepcji placówki. Kluczowym elementem wystroju są wygodne kanapy przy stanowiskach obsługi, których wysokie oparcia tłumią rozmowy klienta z doradcą i nie pozwalają nikomu zaglądać przez ramię. Są też zamykane, szklane boksy do dłuższych rozmów i przestronna poczekalnia z siedziskami dla klientów. Wszystkie meble i elementy wykończenia wnętrza wykonane zostały z materiałów przyjaznych środowisku. Wystrój dopełnia dyskretne oświetlenie i delikatna muzyka tląca się z głośników.

Jesteśmy bankiem nowoczesnym, ale skupionym na ludziach. Uważnie słuchamy naszych klientów i budujemy z nimi długie i trwałe relacje. Nowy wystrój naszych placówek jest właśnie odpowiedzią na ich sugestie – komentuje Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy banku.

Oddział Credit Agricole przy ul. Piłsudskiego 3 przejął wszystkie zobowiązania i klientów, korzystających dotychczas z placówki przy ul. Jagiellońskiej 19. – Zapraszamy wszystkich naszych klientów do odwiedzin w nowym miejscu. Jesteśmy oddziałem uniwersalnym i można u nas załatwić wszystkie sprawy bankowe. Zachęcam zwłaszcza do zakładania naszego flagowego Konta dla Ciebie z kartą wielowalutową – zachęca Sebastian Klimowicz.

Warto dodać, że godziny pracy placówki także zostały zmienione, aby lepiej dopasować je do potrzeb klientów. Standardowo bank czynny jest od 9:30 do 16:30, ale w poniedziałki klienci obsługiwani są w godzinach 10:30 – 17:30, a w środy 08:30 – 15:30.Wprowadziliśmy te zmiany, ponieważ część osób często wspominała o tym, że nie może nas odwiedzić przed albo po pracy. Więc teraz tak się zorganizowaliśmy, żeby mieć czas dla każdego – potwierdza dyrektor oddziału.

We wszystkich placówkach Credit Agricole, a także w telefonicznym Contact Center banku, niesłyszący klienci mogą porozumiewać się z obsługą przy pomocy systemu zdalnego tłumaczenia języka migowego. Wystarczy zapytać o szczegóły doradcę w banku.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy zaprosić wszystkich klientów Banku oraz mieszkańców Sanoka na uroczyste otwarcie, które odbędzie się 8 marca. Dla każdej osoby, która odwiedzi nas w tym dniu czeka słodki upominek. Dla Pań, które obchodzą w tym dniu swoje święto, przygotowaliśmy dodatkową niespodziankę. Serdecznie zapraszamy!

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

08-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook