REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Poszukiwania 32-latka. Należało działać bardzo szybko

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci prowadzili poszukiwania 32-letniego mieszkańca gminy Ustrzyki Dolne. Mężczyzna wyszedł z domu i kiedy nie wrócił zaniepokojona rodzina powiadomiła policjantów. Działania funkcjonariuszy zakończyły się sukcesem. Odnaleziony mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy.

Wczoraj przed godz. 18, dyżurny jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca gminy Ustrzyki Dolne. Jak wynikało z informacji przekazanych przez rodzinę, mężczyzna wyszedł z domu i mógł znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze. Należało działać bardzo szybko, liczyła się każda chwila.

Policjanci przeszukali teren wokół posesji, łąki, rozlewisko i pobliski las. Po dwóch godzinach działań mundurowi skontaktowali się z poszukiwanym 32-latkiem. Mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy.

Zdjęcie poglądowe. Archiwum Policji

KPP Ustrzyki Dolne

14-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)