REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: W jeden dzień sześciu kierowców straciło prawo jazdy

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci kolejny raz przypominają, że w terenie zabudowanym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. W ostatnim czasie 6 kierujących straciło prawa jazdy za rażące naruszenie przepisów.

Tylko wczoraj, aż 6 kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Rekordzistami okazali się kierująca oplem i kierujący audi, których policyjny radar namierzył w Wojtkowej. Kierowcy pędzili z prędkością 109 km/ h, w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. W tej samej miejscowości, jeszcze dwóch innych kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Kolejnych policjanci zatrzymali do kontroli dorogowej w Czarnej.

Za popełnione wykroczenia na drodze zostali ukarani mandatami, a na ich konto trafiło po 10 punktów karnych. Wszyscy stracili prawo jazdy na 3 miesiące.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą oraz zdjęcie nogi z gazu. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

KPP Ustrzyki Dolne

03-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)