REKLAMA
REKLAMA

Bogusław Rajtar dyrektorem sanockiego MOSiRu. Konkurs rozstrzygnięty!

SANOK / PODKARPACIE. Urząd Miasta Sanoka opublikował wyniki konkursu na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. Jak się okazuje, pozostanie nim powołany niedawno na pełniącego obowiązki szefa MOSiRu Bogusław Rajtar. Decyzję podpisał burmistrz Tomasz Matuszewski.

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko został wybrany: Pan Rajtar Bogusław – czytamy w piśmie podpisanym przez burmistrza Sanoka Tomasza Matuszewskiego i opublikowanym w BIPie UM Sanok.

W uzasadnieniu podano: ww. kandydat spełnił w stopniu najwyższym wymagania niezbędne i wymagania dodatkowe które były wyszczególnione w ogłoszeniu o naborze na stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku oraz uzyskał najwyższą ilość punktów podczas przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych.

źródło: BIP UM Sanok

 

Przypomnijmy, że pierwszy termin składania aplikacji w konkursie na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku minął 11 czerwca br. Następnie termin ten przesunięto na 18 czerwca. 5 lipca, w Biuletynie Informacji Publicznej ukazał się komunikat burmistrza Tomasza Matuszewskiego o unieważnieniu postępowania.

Burmistrz Miasta Sanoka po zapoznaniu się z protokołem z przeprowadzonego naboru na wolne kierownicze stanowisko – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku postanawia unieważnić nabór ze względu na brak możliwości zapewnienia ciągłości zarządzania Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sanoku – czytamy w komunikacie o unieważnieniu konkursu.

Na początku lipca br. burmistrz powołał Bogusława Rajtara na funkcję pełniącego obowiązki dyrektora MOSiRu.

grafika poglądowa. Red., UM Sanok, Tomasz Sowa

źródło: Red., BIP UM Sanok

Od początku 2019 roku MOSiRem kierował Tomasz Lasyk.

O powołaniu Tomasza Lasyka na stanowisko szefa struktur MOSiRu miasto poinformowało 14 stycznia 2019 roku. Obowiązki pełnił zatem przez niespełna 2,5 roku.

Zrezygnowałem ze względu na nowe wyzwania i nową pracę. Decyzja została podjęta w porozumieniu z władzami miasta Sanoka. Szerzej o powodach swojej decyzji oraz o tym jak funkcjonował MOSiR w dwóch ostatnich latach, opowiem na konferencji prasowej, którą chcę zwołać w najbliższych tygodniach – przekazywał nam w czerwcu Tomasz Lasyk.

Tomasz Lasyk wygrał konkurs na sekretarza Gminy Cisna i od kilku miesięcy pracuje w tamtejszym urzędzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Krzysztof Jarosz, asystent czołowego polityka PiS, nowym prezesem SPGK. Opozycja pyta, dlaczego bez konkursu?

grafika poglądowa

Emilia Wituszyńska pełniącą obowiązki redaktora naczelnego Tygodnika Sanockiego

zdjęcie poglądowe


Tomasz Matuszewski, jako kandydat na burmistrza Sanoka, mówił o zatrudnieniach i konkursach w UM Sanoka i jednostkach podległych.

Materiał archiwalny z 3 września 2018

źródło: Facebook.com / Łączy Nas Sanok
05-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)