REKLAMA
REKLAMA

Derby Sanoka NA ŻYWO! Oglądaj TYLKO w Esanok.pl! (VIDEO)

Derby Sanoka NA ŻYWO! Oglądaj TYLKO w Esanok.pl! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. O godzinie 16:00 historyczny pierwszy gwizdek w piłkarskich derbach Sanoka, w których w ramach III rundy okręgowego Pucharu Polski, KS WIKI Sanok podejmuje Geo-Eko Ekoball Stal Sanok. Emocji z pewnością nie zabraknie. Zapraszamy do oglądania naszej bezpośredniej transmisji z tego spotkania.

OKNO TRANSMISJI POJAWI SIĘ PRZED MECZEM

O tym, że to ważny dla obu klubów mecz, nikogo nie trzeba przekonywać. Stawką jest awans do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski, ale w tym przypadku nie tylko to. Z pewnością obie ekipy mają sobie dziś coś do udowodnienia. Liczymy zatem na dobre i emocjonujące piłkarskie widowisko.

Gospodarze, KS WIKI Sanok, występujący na co dzień w krośnieńskiej klasie okręgowej, przystępują do tego spotkania po okazałych zwycięstwach w dwóch poprzednich rundach pucharowych. Na inaugurację, podopieczni Sylwestra Kowalczyka pokonali LKS Olszanicę aż 10:0. Następnie siłę WIKI musiała uznać Szarotka Nowosielce przegrywając 0:4. W ostatniej kolejce ligowej, piłkarze WIKI przegrali z liderem Startem Rymanów, po dramatycznej końcówce 2:3. WIKI zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 5 zwycięstw i 3 porażek.

KS WIKI SANOK

Goście tego meczu (choć tak bliskiego wyjazdu chyba jeszcze nie mieli), Ekoball Stal Sanok gra w IV lidze podkarpackiej, a więc o szczebel wyżej niż ich dzisiejszy przeciwnik. Zespół prowadzony przez Piotra Kota rozpoczął pucharową przygodę od zwycięstwa 5:0 nad Lotnikiem Bezmiechowa. Później doszło do rywalizacji z Bieszczadami Ustrzyki Dolne i tutaj również piłkarze Ekoballu Stali nie mieli żadnych problemów z awansem do kolejnej rundy wygrywając 3:0. Z tą samą drużyną Stal grała w ostatniej potyczce ligowej. Wygrana 2:1 ponownie na wyjeździe była potrzebnym, pozytywnym impulsem dla drużyny po ostatnich pechowych spotkaniach, w których zwycięstwa były na wyciągnięcie ręki, ale na koncie Ekoballu lądowały głównie remisy. Stal zajmuje 14. miejsce w tabeli po 2 wygranych, 3 remisach i 3 porażkach.

OKNO TRANSMISJI POJAWI SIĘ PRZED MECZEM

Dzisiejszy mecz, będący ćwierćfinałem okręgowego Pucharu Polski budzi spore emocje. Jak na derby przystało. Na trybunach WIKI Areny oglądać będziemy zapewne rekord frekwencji.

Kto okaże się lepszy? Kto uzyska awans do półfinału? Wreszcie kto wygra pierwsze historyczne derby pomiędzy Ekoballem Stalą a WIKI? Przekonamy się około godziny 18:00!

W tej rundzie Pucharu Polski rozgrywany jest jeden mecz. Jeśli po 90 minutach będzie remis, dojdzie do dogrywki, a później być może rzutów karnych.

Zapraszamy na bezpośrednią relację z tego wydarzenia.

OKNO TRANSMISJI POJAWI SIĘ PRZED MECZEM

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Youtube.com / Damian Domaradzki

22-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)