REKLAMA
REKLAMA

Elżbieta Łukacijewska o „wizji” burmistrza Tomasza Matuszewskiego. Czy PiS obiecał wsparcie? (VIDEO)

Elżbieta Łukacijewska o „wizji” burmistrza Tomasza Matuszewskiego. Czy PiS obiecał wsparcie? (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Do pomysłu poszerzenia granic administracyjnych miasta Sanoka odniosła się europosłanka Elżbieta Łukacijewska. W nagraniu video mówi między innymi o tym w jaki sposób jej zdaniem powinno się ratować słabej kondycji budżet, a także zastanawia się jaki może być docelowy plan związany z ideą wchłonięcia podsanockich miejscowości. W drugiej części klipu video, posłanka do Parlamentu Europejskiego wyraziła nadzieję, że wszyscy politycy PiSu, którzy chcieliby wesprzeć ten „nieuzgodniony” z mieszkańcami pomysł poszerzenia miasta, wezmą pod uwagę wolę lub brak tej woli, wyrażony przez mieszkańców.

Apeluję o to, żeby pan burmistrz zachował się jak mężczyzna, był odważny – na stanowisku burmistrza trzeba być odważnym, i po prostu usiadł do stołu z panią wójt, radnymi i sołtysami i żeby jeśli taką ma, to żeby przedstawił dobrą, inwestycyjną ofertę, plan rozwoju ich miejscowości. Wtedy, być może, mieszkańcy dadzą się przekonać do pomysłu poszerzenia Sanoka – powiedziała europosłanka Elżbieta Łukacijewska.

Natomiast jeżeli takiej oferty nie ma i nie wiadomo co się za tym kryje, to burmistrz powinien uszanować wolę mieszkańców i wolę gminy. Nie może być tak, że jedni próbują, nawet nie rozwijać się, ale ratować swój budżet, kosztem innych gmin. Tak być nie powinno.

Więcej w materiale video.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

DZISIAJ: SANOK. Strajk rolników! Wjadą do miasta traktorami

Elżbieta Łukacijewska / Fb

video: Facebook.com / Elżbieta Łukacijewska

12-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)