REKLAMA
REKLAMA

GRANICA: Odzyskali dwa skradzione auta

MEDYKA / PODKARPACIE. Funkcjonariusze Straży Granicznej z Medyki zatrzymali dwa pojazdy pochodzące z przestępstwa o łącznej wartości 90 tys. złotych.

Na przejściu granicznym w Medyce (20 bm.) do odprawy na wyjazd z Polski zgłosił się 48-letni obywatel Ukrainy. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna na lawecie przewoził skradzione auto. Samochód marki Suzuki Vitara o wartości 35 tys. złotych został skradziony w Niemczech i był poszukiwany przez INTERPOL i europejskie organy ścigania.

binary comment

Drugi pojazd odzyskano tego samego dnia w miejscowości Zaklików (pow. stalowowolski), podczas wspólnych działań funkcjonariuszy Staży Granicznej i Policji z Rzeszowa. Był to Jeep Renegade, w którym bezprawnie zmieniono numer VIN. Pojazd o szacunkowej wartości 55 tys. złotych został zatrzymany, a dalsze postępowanie w sprawie prowadzi policja.

Od początku 2021 roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG zatrzymali 31 pojazdów pochodzących z przestępstwa o łącznej szacunkowej wartość 2,2 mln złotych.

BiOSG

22-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)