REKLAMA
REKLAMA

Groźne zderzenie w Międzybrodziu. Ustalenia policji (VIDEO, ZDJĘCIA)

Groźne zderzenie w Międzybrodziu. Ustalenia policji (VIDEO, ZDJĘCIA)

MIĘDZYBRODZIE / PODKARPACIE. W piątek po południu, w Międzybrodziu doszło do zderzenia samochodów osobowych. Fiat zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód marki Volkswagen. Drugi z pojazdów z impetem wjechał do rowu. Kierowca tego samochodu doznał obrażeń i karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

O zdarzeniu informowaliśmy w piątek tutaj: Kierowca zasłabł. Zderzenie osobówek. Jedna osoba w szpitalu (VIDEO, ZDJĘCIA)

Poznaliśmy wstępne ustalenia policji z Sanoka. Funkcjonariusze tej jednostki pracowali na miejscu zdarzenia.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Fiat zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód marki Volkswagen, który następnie wpadł do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia kierowca volkswagena doznał obrażeń i karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Na szczęście obrażenia okazały się niegroźne. Badania stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący fiatem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem – przekazuje kom. Monika Hędrzak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

foto (5): nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

26-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)