REKLAMA
REKLAMA

HUMNISKA. Dostawczak wjechał w osobówkę. Jeden z kierowców ranny (ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. Dzisiaj po godzinie 10:00 w Humniskach doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem dostawczym. Jeden z kierowców doznał obrażeń i potrzebował pomocy medyków. Droga jest już przejezdna.

Policja w Brzozowie otrzymała zgłoszenie o godzinie 10:20.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący dostawczym nissanem, poruszając się w kierunku Sanoka, najechał na tył fiata, który oczekiwał na możliwość skrętu w lewo. Obrażeń doznał kierowca fiata. Pomoc została mu udzielona na miejscu. Sprawca kolizji został ukarany mandatem – relacjonuje aspirant sztabowy Monika Dereń, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Kierowcy byli trzeźwi.

Droga jest już przejezdna.

AKTUALIZACJA 15:30

KPP Brzozów:

Dzisiaj, po godz. 10, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Humniska. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 43-latek kierujący dostawczym nissanem, jadąc od strony Brzozowa w kierunku Sanoka najechał na tył fiata stlio, którego kierowca zatrzymał się ponieważ oczekiwał na możliwość wykonania skrętu w lewo. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców. Byli trzeźwi. Kierowca nissana przewoził pasażerkę.

W tym zdarzeniu ranny został 35-latek kierujący fiatem. Załoga karetki pogotowia udzieliła mu pomocy medycznej na miejscu zdarzenia. Na szczęście jego obrażenia nie były groźne.

Foto (4): KPP Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

09-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)