REKLAMA
REKLAMA

KOMAŃCZA: Policjanci uratowali 61-latka, który wpadł do rzeki!

KOMAŃCZA / PODKARPACIE: Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Komańczy uratowali 61-latka, który wpadł do rzeki. Policjanci wbiegli za mężczyzną do wody i wyprowadzili go na brzeg. Udzielili mu pierwszej pomocy, a następnie przekazali zespołowi karetki pogotowia.

We właściwym miejscu i czasie – tak w skrócie można opisać sytuację, jaka miała miejsce w minioną środę około godz. 17.30. Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Komańczy, jadąc przez Duszatyn w kierunku miejscowości Smolnik, zauważyli mężczyznę leżącego w rzece Osława, który próbował czołgać się do brzegu.

Policjanci natychmiast zareagowali, wbiegli do rzeki i wyprowadzili mężczyznę na brzeg. Był przemoczony i wyziębiony, znajdował się pod wyraźnym wpływem alkoholu i posiadał obrażenia twarzy, które prawdopodobnie powstały podczas upadku. Zdając sobie sprawę z panującej temperatury otoczenia i wody, policjanci, aby zapobiec dalszemu wychłodzeniu, zabrali mężczyznę do radiowozu, gdzie mógł się ogrzać oraz udzielili mu pomocy. Funkcjonariusze ustalili, że to 61-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Zdjęcie poglądowe. Archiwum KPP Sanok

Poszkodowany został przekazany zespołowi karetki pogotowia, która przyjechała na miejsce. Ratownicy udzielili pomocy medycznej mężczyźnie. Okazało się, że nie wymagał on hospitalizacji. 61-latek został przewieziony do miejsca zamieszkania i przekazany pod opiekę znajomego.

Dzięki szybkiej reakcji i pomocy policjantów nie doszło do tragedii.

KPP SanokZOBACZ RÓWNIEŻ:

KOALICJA OBYWATELSKA: MON musi ujawnić informacje dot. podkomisji smoleńskiej / tvPolska.pl

26-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)