REKLAMA
REKLAMA

„Ktoś bezczelnie podrzucił worki pełne śmieci” (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Radna Rady Miejskiej w Zagórzu na portalu społecznościowym zamieściła krótką informację oraz zdjęcia. Post dotyczy podrzuconych śmieci w miejscowości Zahutyń! Szukamy sprawcy.

– Powyżej Naszego kościoła przy działce budowlanej ktoś bezczelnie podrzucił worki pełne śmieci. Obecnie trwa sprawdzanie nagrań z fotopułapek i kamer – pisze radna.

foto: Aneta Szczepek / fb

Do kolejnego przypadku wyrzucenia zużytych opon samochodowych doszło w Załużu (w okolicach ruin zamku Sobień).

foto: nadesłane

Nadsyłacie nam podobne zdjęcia: redakcja@esanok.pl . Będziemy publikować je na naszych stronach. Razem będzie nam łatwiej znaleźć sprawców!

Grafika poglądowa


Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

25-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)